Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Vinco Kudirkos progimnazijoje startuoja ,,Kompiuteriukų ralis 2020“

Avatar

Paskelbta

data

2020 m. sausio 10 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Vilniuje vyko šventinis Kompiuteriukų paramos fondo IT  edukacijos programos „Kompiuteriukų ralis 2020“ atidarymo renginys. Susirinko beveik 200 mokytojų iš atrinktų 80 mokyklų dalyvauti nepamirštamoje IT kelionėje kartu su vaikais. Dalyvauti šiame renginyje buvo pakviesta

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Irma Jančauskienė. Renginys prasidėjo oficialia dalimi. Projekto vadovė, Viltautė Žvirzdinaitė, tarė sveikinimo žodžius ir pristatė „Kompiuteriukų ralio“ programą. Kalbėjo švietimo konsultantė, Ugnė Jakubauskaitė, tema „Kaip vaikai mokosi“. Pranešimą „8 konstrukcionizmo principai arba kaip mokytis darant“ skaitė Marius Narvilas, inovatyviausias mokytojas. Evelina Latysovič (Man Power) kalbėjo apie įgūdžius, kokių reikia ateities pasauliui. Patirtimi pasidalino ir ko išmoko startavusi „Kompiuteriukų ralį“ Snieguolė Bagočienė, inovatyviausia ir „Kompiuteriukų ralio 2019“ mokytoja.

Vyko fotosesija, pokalbiai, ekskursija po biblioteką.

Antroji renginio dalis – praktiniai mokymai. Mokymai vyko trimis srautais bibliotekos meno, renginių erdvėse ir konferencijų salėje. Tai buvo „Įvadas į „BBC Micro:bit“ aplinką ir papildomo funkcionalumo programavimą elektronikos priedais, panaudojimą pamokose“. Prasidėjo visus mokslo metus truksianti pradžios kelionė įdomesnių, įtraukiančių, išlaisvinančių techninę kūrybą pamokų link.

Ralio metu vaikai, kartu su savo mokytoja kurs technologijas bei įgyvendins savo trokštamus realius projektus. Taigi, kelionė tęsiasi…

Vinco Kudirkos progimnazijos informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019