Policija prašo pagalbos, identifikuojant įžūlias plėšikes

Šiaulių apskrities  policijos Pakruojo rajono  komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo  Pakruojo r., Binėnų k. Nustatyta, kad balandžio 20 d. apie 12.00 val. į gyvenamojo namo kiemą atėjo dvi moterys, kurios čia stovėjusį namo gyventoją, gimusį 1939 m., įstūmė į kambarį, parvertė ant lovos ir smaugdamos iš kelnių kišenės ištraukė piniginę su 5500 eurų.

Įtariama, kad nusikaltimą įvykdę asmenys buvo atvykę mėlynos spalvos automobiliu „Audi A4“, kuris yra sedano tipo, gali būti pagamintas 1995 – 2001 m.  Automobilį vairavo vidutinio kūno sudėjimo vyriškis, kuris dėvėjo mėlynos spalvos iki kelių šortus bei raudonos spalvos be rankovių vasarinius marškinėlius. Viena moteris – apie 45 metų, smulkaus kūno sudėjimo, apie 150-160 cm ūgio, šviesiais plaukais, surištais į kasą, vilkėjo pilkos spalvos vasarine lino suknele, kita – apie 50 metų, stambaus kūno sudėjimo, tamsiais plaukais, apie 160-170 cm ūgio, mūvėjo juodos spalvos tampres, vilkėjo baltus vasarinius marškinėlius su rankovėmis..

Gyventojus,  minėtu laiku Pakruojo rajone pastebėjusius minėtą automobilį ar pravažiuojant prasilenkusius su juo ir savo automobilio vaizdo registratoriuje užfiksavusius jį, policijos pareigūnai prašo atsiliepti ir susisiekti su šį nusikaltimą tiriančiais pareigūnais telefonu (8 700) 61632, (8 648) 74309.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts