Pociūnėlių mokykla kol kas išsaugota

Ne tik Radviliškio rajoną, bet ir kitus mažesnius Lietuvos rajonus ištiko mokyklų tuštėjimo metas. Nors ir buvo bandoma pasiūlyti išeitis, ką reiktų padaryti, kad provincijos mokyklos nebūtų likviduojamos (tai yra, naikinamos) ar nesusitrauktų iki vaikų lopšelių – darželių lygio, Radviliškio rajone ant išnykimo skardžio pakibusi dar viena mokykla – Pociūnėlių pagrindinė.

Meras teikė sprendimo projektą dėl mokyklos naikinimo

Rajono valdančiųjų koalicija – socialdemokratai (pirm. K. Račkauskis), “valstiečiai” (pirm. A. Gaidžiūnas), liberalai (pirm. L. Vaičiūnas), „darbiečiai“ (pirm. J. Baublys) ir „žaliasis“ V. Simelis teikė siūlymą Tarybai naikinti Pociūnėlių pagrindinę mokyklą. Komitetuose paaiškėjo, kad vaikų mokykloje kol kas užtenka. Visi supranta, kad ši mokykla Pociūnėlių miestelio širdis ir aišku vienas didžiausias darbdavys.

Opozicija už mokyklos išsaugojimą

Tarybos opozicija komitetuose vienbalsiai nepritarė sprendimui, naikinti šią ugdymo įstaigą. Tikimąsi, kad mokykla dar gyvuos mažiausiai metus. Opoziciją Radviliškio rajono savivaldybės taryboje sudaro: Lietuvos regionų partija (pirm. G. Lipnevičius), Demokratų sąjunga “Vardan Lietuvos” (dar tuo metu nebuvo perbėgę į poziciją) pirm. L. Mončauskienė, TS – LKD (frakc. pirm. S. Dišlė).

Mokykla dar gyvuos

Birželio mėnesio 29 dieną vykusiame savivaldybės Tarybos posėdyje tarp svarstomų klausimų nebuvo įtraukto Pociūnėlių pagrindinės mokyklos naikinimo – reorganizavimo.

Tikimąsi, kad per metus mokinių skaičius nepamažės ir ši mokykla dar gyvuos. Ši gera žinia dėl mokyklos likimo dar vienas mažas Pociūnėlių bendruomenės laimėjimas.

,,Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts