Pociūnėlių mokiniai susipažino su Radviliškio įmonėmis

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos 9 – 10 klasių mokiniai, lydimi direktoriaus pavaduotojo ugdymui Zigmo Kačinausko ir mokytojos Jurgitos Goscevičienės, gruodžio 7 d. pabuvojo Radviliškyje. Lankytasi mūsų rajonui ir visai šaliai labai svarbiuose objektuose – AB ,,Radviliškio mašinų gamykla“ bei vagonų depe.

Mokiniams buvo įdomu susipažinti su ,,Radviliškio mašinų gamykla“ – įmone, kuri gamina žemės ūkio techniką, atlieka įvairius metalo apdirbimo darbus ir vienintelė Baltijos šalyse projektuoja bei gamina granulių gamybos įrangą. Mūsiškius vaikus ypač domino uogų skynimo kombainai, granulių presai. Devintokai ir dešimtokai apžiūrėjo gamyklos cechus bei teritoriją.

Visiems labai patiko Radviliškio vagonų depe. Įdomu buvo apžiūrėti skyrius, kur tvarkomi dokumentai, kur įrengti geležinkelio valdymo pultai ir reguliuojamas traukinių eismas. Nepamirštamą įspūdį paliko vagonų depo vaizdas iš aukštai, kur galima stebėti visas 28 geležinkelio linijas.

Mokiniai ir mokytojai džiaugėsi, kad su jais noriai bendravo Radviliškio mašinų gamyklos bei vagonų depo darbuotojai, kad pavyko daug naujo sužinoti apie šių įmonių veiklą. Įgytos žinios pravers ekonomikos pamokose ir ateityje renkantis profesiją.

 

Roma Buivydienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts