Pociūnėlių mokiniai – rajoninių šaškių varžybų nugalėtojai

Kovo 28 d. dvi Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokinių komandos dalyvavo Radviliškyje vykusiose Rajono mokyklų žaidynių mokinių šaškių varžybose. Abi komandas lydėjo sėkmė – laimėtos pirmosios vietos!

Pradinių klasių mokinių komanda (ją sudarė ketvirtokai) varžėsi šaškininkų grupėje, kurioje žaidė vaikai, gimę 2006 m. ir jaunesni. Mūsiškiai, sužaidę trejas varžybas ir surinkę daugiausia taškų, buvo pirmi! Komanda apdovanota sporto taure bei Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro diplomu. Apdovanojimus gavo ir kiekvienas komandos žaidėjas: Lukas Kryžanauskas, Nedas Bilevičius, Laurynas Jučas, Faustėja Ivanovaitė. Mokinius varžyboms rengė ir į jas lydėjo pradinių klasių mokytoja Jurgita Goscevičienė.

Sporto taurę bei diplomą į mokyklą parvežė ir vyresniųjų mokinių komanda, taip pat tapusi nugalėtoja! Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras apdovanojo ne tik komandą, bet ir kiekvieną žaidėją: Luką Bielinską (8 kl.), Oskarą Praščių (8 kl.), Faustą Turskytę (9 kl.), Joną Pocių (10 kl.). Mokinius varžyboms rengė ir į jas lydėjo kūno kultūros mokytojas Darius Kilys.

Mūsų mokyklos pradinukų šaškininkų komanda balandžio 8 d. dalyvaus finalinėse šaškių varžybose, kurios vyks Kuršėnuose (Šiaulių r.), Pavenčių vidurinėje mokykloje. Vyresniųjų klasių mokinių komanda atstovaus Radviliškio rajonui Jonavoje vyksiančiose varžybose.

 

                                  Roma Buivydienė,
Pociūnėlių pagrindinės mokyklos
lietuvių kalbos mokytoja

Total
0
Dalinasi
Related Posts