Pociūnėlietis – respublikinio rašinių konkurso, skirto Vydūno 150-osioms gimimo metinėms, laureatas

 

Šilutės Vydūno gimnazija, bendradarbiaudama su Šilutės rajono savivaldybe, organizavo respublikinį mokinių rašinių konkursą ,,Namai yra vieta, kurioje auginamas gerumas“, skirtą rašytojo, filosofo, kultūros veikėjo Vilhelmo Storostos – Vydūno 150-osioms gimimo metinėms.

Konkurse sėkmingai dalyvavo Pociūnėlių pagrindinės mokyklos devintokas Ovidijus Buivydas.

Konkursui Ovidijus pristatė rašinį ,,Mano namai – šviesus pasaulis“, kuriame rašė apie  gimtuosius namus, savo artimuosius, ieškodamas bendrumų su Vydūno skelbiamomis mintimis. Mokinį lydėjo sėkmė – jis tapo vienu iš konkurso nugalėtojų! Šilutės rajono savivaldybės Švietimo skyrius apdovanojo Ovidijų Buivydą, respublikinio mokinių rašinių konkurso laureatą, padėka už atskleistus tėvo ir motinos paveikslus rašinyje. Padėką pasirašė skyriaus vedėja Birutė Tekorienė. Padėka skirta ir lietuvių kalbos mokytojai Romai Buivydienei už laureato parengimą mokinių rašinių konkursui.

Šis rašinių konkursas primena, kad įgyvendindama Lietuvos Respublikos Seimo nutarimą Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2018-uosius paskelbė Vydūno metais. Mūsų mokykla, dalyvaudama rašinių konkurse, prisideda prie Vydūno metų paminėjimo.

 

Danguolė Kavaliauskienė,

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos
pradinių klasių ir dailės mokytoja

Total
0
Dalinasi
Related Posts