Pociūnėliečių stovykla ,,Gerumo spindulėlis”

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinukai birželio 1 – 8 d. įdomiai ir turiningai leido laiką vaikų vasaros poilsio stovykloje ,,Gerumo spindulėlis“, kuri organizuota mokykloje. Daug nepamirštamų įspūdžių paliko stovykloje praleistos dienos! 

Netrūko įvairių veiklų mokykloje! Pirmąją dieną, atidarius stovyklą, vaikai išbandė jėgas Sporto šventėje: šokinėjo per šokdynę, suko lankus, žaidė kvadratą. Paaiškėjo šauniausi sportininkai: ketvirtokai Monika Minkievičiūtė ir Deivydas Suchockis (jie puikiai šokinėjo per šokdynę), ketvirtokė Urtė Jurlovaitė ir antrokas Ovidijus Stulgys (puikiai suko lankus). Be galo emocingai buvo žaidžiamas kvadratas – labai gerai žaidė abi komandos. Nugalėtojai buvo apdovanoti.

Birželio 4-oji – ,,Talentų diena“!  Vaikai stengėsi parodyti draugams ir mokytojoms, kuo kiekvienas yra ypatingas, ką sugeba geriausiai. Buvo ir kūrybingai piešiančių, ir gražiai šokančių, ir puikiai dainuojančių! Tą dieną stovyklautojai taip pat įsijungė į akciją ,,Papuošiu savo gimtą kraštą“, kurios metu dalyvavo aplinkos tvarkymo talkoje, rinko šiukšles miestelyje.

Aktyviai ir nepaprastai įdomiai praleistas laikas birželio 5 – 6 d., kai ugdymas vyko kitose edukacinėse erdvėse. Pradinukai lankėsi Šiauliuose: ,,Aušros“ muziejuje ir saldainių fabrike ,,Rūta“. Muziejuje, pavadintame pirmojo lietuviško laikraščio ,,Aušra“ vardu, vaikai dalyvavo edukacinėse programose „Kunigaikštis Gediminas. Vilniaus miesto kilmė“ ir „Archeologiniai kasinėjimai bei radiniai“. Saldainių fabrike ,,Rūta“ vyko ekskursija po muziejų. Mokiniai sužinojo apie kakavos pupelių rinkimą, jų apdirbimą. Vėliau žaidė kompiuterinį žaidimą, gaudė saldainiukus į savo krepšelį. Patys gamino saldainius iš šokolado, marcipano, pabarstukų ir įvairių priedų. Įsiminė abi išvykos į Šiaulius!

Kitą dieną stovyklautojams surengta išvyka į gamtą. Vaikai, keliaudami prie Liaudės upės užtvankos, grožėjosi gimtojo krašto gamta: stebėjo vasaros pradžios spalvas, stengėsi pajusti kuo daugiau kvapų, išgirsti kuo įvairesnių garsų. Aktyviai ir linksmai poilsiauta prie užtvankos!

Paskutinę stovyklos dieną vaikams organizuota įdomių žaidimų bei atrakcionų, taip pat surengta stovyklautojų piešinių paroda ,,Sveika, vasara!“. Po stovyklos uždarymo vaikai dar ilgai dalijosi įspūdžiais, kaip buvo linksma, įdomu kartu leisti laiką, kaip puikiai prasidėjo vasaros atostogos.

Kad mažiesiems stovyklautojams vasaros atostogos prasidėtų turiningai ir smagiai, rūpinosi pradinių klasių mokytojos Giedrė Petrėtienė, Danguolė Kavaliauskienė, Audronė Macijauskienė, Jurgita Goscevičienė, specialioji pedagogė – logopedė Irena Aukselienė, socialinė pedagogė Svetlana Elenauskienė, kuri buvo ir stovyklos vadovė.

 

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Total
0
Dalinasi
Related Posts