Pociūnėliečių išvyka į Šiaulius

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos 7 – 8 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Aušrele Slabokiene ir Ligita Požaitiene lapkričio 23 dieną buvo išvykę į Šiaulius. Išvykoje didelis dėmesys skirtas mokinių profesiniam orientavimui.

Septintokai ir aštuntokai apsilankė Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriuje. Čia susipažino su šiame skyriuje rengiamomis specialybėmis: siuvėjo, kirpėjo, floristo, fotografo, vizualinės reklamos gamintojo, sukirpėjo – konstruktoriaus, higieninės kosmetikos kosmetologo, sporto klubo paslaugų darbuotojo. Profesijos mokytoja ir profesinio orientavimo veiklų koordinatorė Asta Abukaitienė maloniai priėmė ir papasakojo ne tik apie specialybes, bet ir apie geras mokymosi sąlygas.

Visi mokiniai aktyviai dalyvavo profesinio veiklinimo užsiėmime „Judėk ir būk išmanus“. Šio praktinio užsiėmimo metu buvo supažindinama su taisyklingos laikysenos, fizinių pratimų nauda, sveika gyvensena. Mokiniai plačiau sužinojo apie sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybę.

Vaikai taip pat lankėsi Šiaulių prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, kur smagiai žaidė boulingą ir čiuožinėjo „Ledo arenoje“. Išvyka buvo įdomi, turininga ir naudinga.

Roma Buivydienė,
Pociūnėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Total
0
Dalinasi
Related Posts