Pociūnėliečiai paminėjo Pasaulinę gyvūnų globos dieną

Spalio 4-ąją minima Pasaulinė gyvūnų globos diena. Ta proga Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinukai ir jų mokytojos susirinko į renginį „Mano augintinis“. Renginio tikslas – mokyti mylėti, saugoti, globoti augintinius, rūpintis jais.

Renginį vedusi mokytoja Danguolė Kavaliauskienė pasakojo: ,,Vaikai ruošėsi iš anksto: vykdė apklausą ir fiksavo medžiagą apie turimus augintinius, atsiuntė jų fotografijų, vaizdo įrašų, prisiminė istorijas apie savo augintinius, išmoko eilėraštukų, dainelių, prisirinko gamtinės medžiagos (kaštonų, kankorėžių, gilių, lapų, šakelių).

Klasėse pradinukai klausėsi pasakojimų apie augintinius, peržiūrėjo ir aptarė fotografijas bei vaizdo įrašus. Jie atliko ir kitokių įdomių užduočių: surado internete informacijos apie nurodytą gyvūną, kūrė gyvūną iš gamtinės medžiagos, lipdė, piešė, suvaidino nurodytą gyvūną. Vaikai dainavo, šoko, minė mįsles, prisiminė patarlių išmintį. Mokykloje organizuota vaikų kūrybinių darbelių paroda.“

Prasmingame renginyje ,,Mano augintinis” pradinukai dalyvavo kartu su mokytojomis Audrone Macijauskiene, Danguole Kavaliauskiene, Giedre Petrėtiene, Jurgita Goscevičiene. Renginys vyko laikantis rekomendacijų apsaugai nuo COVID-19 viruso.

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Total
1
Dalinasi
Related Posts