Po to, kaip rašėme Prie tekstilės konteinerių – sąvartynas

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ jau rašė apie kai kuriose Radviliškio gatvėse pusiau požeminių konteinerių aikštelėse pastatytus  gelsvus tekstilės atliekų surinkimo konteinerius.  Radviliškiečiai skundėsi, jog tekstilės  konteineriai tokie maži, kad vos tik juos ištuštinus, po kelių dienų vėl būna pilni.

Gyventojai, nebegalėdami išmesti tekstilės atliekų į prigrūstus konteinerius, maišus su šiomis atliekomis sudeda prie konteinerių. Po kiek laiko, tikėtina, šie maišai būtų sumesti į atliekų surinkimo mašiną ir išvežti į sąvartyną.
Tačiau… Kaip žinia, Radviliškyje, kaip ir kituose miestuose, yra vadinamųjų „sanitarų“, kurie patikrina atliekų konteinerių turinį. Radę į maišus sudėtus rūbus taip pat juos patikrina – patikusius pasiima, o nebetinkamus ne sudeda atgal, o išdraiko ir išmėto prie tekstilės konteinerių. Taigi, atliekų surinkimo aikštelėje atsiranda sąvartynas, kuris tikrai nepuošia aplinkos.
Akivaizdu, jog tekstilės atliekų konteineriai per maži, per retai išvežami ir  jų Radviliškio mieste turėtų atsirasti daugiau.

Tad kreipiamės į miesto seniūną E. Mončauską viešai. Seniūne, jeigu nenorite, kad jūsų prižiūrimame  mieste draikytųsi  skudurai, nepuošiantys aplinkos, pasirūpinkite, kad tekstilės konteinerių atsirastų daugiau. Juk pradėti tinkamai atlikti savo pareigas, už ką gaunate nemažą atlyginimą, niekada ne per vėlu.

Paulius Ropė

Total
1
Dalinasi
Related Posts