Po to, kai rašėme Taryba nusprendė šildyti tuščias buvusios Šaukoto mokyklos patalpas

Dar 2021 m. gegužės 27 d. Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje nubalsuota galutinai uždaryti Šaukoto mokyklą. Šios ugdymo įstaigos uždarymą Tarybos posėdyje nulėmė konservatorių, „valstiečių“ ir socialdemokratų balsai. 

Nors mokykla jau uždaryta ir veiklos nebevykdo, apie ją vėl kalbėta 2021 m. spalio 14 d. Tarybos posėdyje. Tikslinant šių metų biudžetą, savivaldybės administracija kreipėsi į Tarybą, prašydama skirti 5000 eurų Šiaulėnų gimnazijos Šaukoto skyriaus buvusioms mokyklos patalpoms šildyti. Administracijos pateiktame rašte nurodoma, kad kainuos kuras bei darbuotojo (kūriko) išlaikymas puse etato. Keisčiausia tai, kad mokyklos patalpos yra visiškai tuščios, nenaudojamos, iš jų išgabenti net baldai.

Taryba patvirtino tokį administracijos prašymą ir šią žiemą tuščias pastatas bus šildomas. Tarybos narys G. Lipnevičius posėdyje kreipėsi į administraciją ir paprašė, kad direktorė neatidėliotinai spręstų mokyklos panaudojimo klausimą, nes šildyti tuščią pastatą – paprasčiausias neūkiškumas ir mokesčių mokėtojų pinigų švaistymas.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts