Po to, kai rašėme

Gatvės  tvarkomos, kai bedama pirštu


Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ jau ne kartą rašė apie duobėtas  Radviliškio miesto gatves, išklaipytus šaligatvius. Po publikacijos savaitraštyje buvo sutvarkyta netvarka Vaižganto gatvėje, šią savaitę sutvarkyta smegduobė Gedimino gatvėje.

Naujomis trinkelėmis išklotoje Gedimino gatvėje prie smegduobės buvo pastatytas įspėjamasis ženklas, kad neįkristų automobilis, nes būtų užtekę tik stipriau treptelėti koja ir duobė akimirksniu būtų padidėjusi.
Džiugu, kad Radviliškio miesto seniūnas ir savivaldybės Statybos skyriaus darbuotojai atidžiai skaito „Radviliškio kraštą“ ir smegduobę jau sutvarkė – nei vairuotojams, nei pėstiesiems pavojus nebegresia.
Tik keista, kad vykdant projektą, kuris rajono biudžetą patuštino beveik 3 mln. eurų, daroma tiek broko. Kitą kartą merui A.Čepononiui reikėtų rinktis atsakingiau dirbančius ir mokančius dirbti rangovus, o ne pagal „draugystę“.
Gyventojus prašome ir toliau siųsti nuotraukas redakcijai el. paštu redakcija@radviliskiokrastas.lt  su probleminėmis rajono vietomis, nes susidaro įspūdis, kad naujasis miesto seniūnas  kol kas nesupranta, kad jo pareiga – rūpintis tvarka Radviliškio mieste.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts