Pilietiškiausias – „Radviliškio krašto bendruomenės“ narys V. Mikalauskis

 

Nuo šių metų gegužės mėnesio Radviliškio rajone vyko Radviliškio rajono savivaldybės ir Radviliškio rajono Policijos komisariato organizuotas konkursas „Aktyviausia Radviliškio rajono bendruomenė 2016“ . Konkurso metu buvo renkama aktyviausia Radviliškio rajono bendruomenė ir pilietiškiausias Radviliškio rajono savivaldybės žmogus.
Gruodžio 16 d. Radviliškio rajono policijos komisariate vyko baigiamasis renginys, kuriame buvo apdovanoti konkurso nugalėtojai.
Pilietiškiausiu 2016 m. Radviliškio rajono savivaldybės gyventoju tapo „Radviliškio krašto bendruomenės“ narys Vytautas Mikalauskis. Vytautas aktyviai dalyvauja „Radviliškio krašto bendruomenės“ inicijuotuose renginiuose: medelių sodinimo akcijose, Antaniškių miško švarinimo akcijoje, bendruomenės išvykose. Radviliškio rajone ir mieste pastebimas negeroves V. Mikalauskis kas savaitę aprašo savaitraščio  „Radviliškio kraštas“  skiltyje „Pastebėjimai ir pamąstymai“. Džiugu, kad skiltis įdomi radviliškiečiams ir pastebėję netvarką jie paskambinę į redakciją sako: „Pasakykite Vytautui, kad pasižiūrėtų ir aprašytų“.
Be šios negerovių stebėtojo veiklos Vytautas Mikalauskis jau dešimt metų savanoriauja Probacijos tarnyboje: skaito paskaitas lygtinai nuteistiesiems, vyksta su šios tarnybos darbuotojais į reidus.
V.Mikalauskis ir geras Radviliškio viešosios bibliotekos bičiulis. Jis bibliotekai padovanojo nemažai knygų, dalyvauja renginiuose.

Linkime Vytautui ir toliau aktyviai viešinti šalia mūsų klestinčias negeroves, netvarką. Juk kuo daugiau bus pilietiškų ir aktyvių žmonių, tuo mūsų miestas ir rajonas bus tvarkingesnis, švaresnis.

Aktyviausia 2016 m. bendruomene pripažinta Baisogalos priestočio bendruomenė „Imantai“. Ši bendruomenė organizuoja nemažai susitikimų su policijos pareigūnais, rūpinasi savo narių saugumu. Linkime „Radviliškio krašto bendruomenės“ bičiuliams imatiškiams ir toliau būti aktyviai, vieningai.
Renginyje buvo įteiktos padėkos ir kitiems policijai ir visuomenei atsidavusiems radviliškiečiams:  Viliui Ramoškai – geriausiam 2016 m. policijos rėmėjui; Mindaugui Urbonavičiui – už savanorišką ir aktyvią prevencinę veiklą Radviliškio rajono savivaldybės jaunimo labui.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts