Per rekonstrukciją Vilniaus gatvė dar susiaurėjo

Dalis Radviliškio miesto Vilniaus gatvės gyventojų nepatenkinti rekonstrukcijos darbais. „Gatvė ir taip buvo siaura, o dabar susiaurino, kad net malkų atsivežti nebegalėsime. Teiravomės atsakingo meistro, tai tas tik mus į šoną pavarė ir jokių atsakymų nedavė“, – telefonu guodėsi garbaus amžiaus šios gatvės gyventoja. Suprantama, kietu kuru kūrenantiems žmonėms svarbu nepamiršti, kad ant važiuojamosios kelio dalies negalima versti malkų ar kito kieto kuro.
Apie šią problemą paklaustas Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos narys G. Lipnevičius sakė: „Taip, apie šią problemą žinau, gyventojai į mane kreipėsi, bet, kaip mane informavo savivaldybės Statybos skyrius, darbai vykdomi ir kol kas anksti spręsti, ar bus neatitikimų pagal projektą. Belieka laukti darbų pabaigos“. 
Nuvykus į vietą, radome kelis besidarbuojančius UAB „Trotas“ darbininkus. Tiesa, jie ne daug ką galėjo pasakyti, todėl patarė kalbėtis su brigadininku Kostu. Šis nebuvo toks paslaugus, tad gyventojų skundai dėl brigadininko storžieviškumo ne iš piršto laužti. Jis net neatskleidė, koks tai projektas ir kokia jo vertė.
CVP IS nurodyta, kad Radviliškio rajono savivaldybės administracija 2019 metų balandžio 4 dieną pasirašė dvejų metų 145 tūkst. 200 eurų vertės sutartį, pagal kurią įsipareigojo kapitaliai suremontuoti Vilniaus gatvę. Gyventojų pastebėjimai dėl gatvės susiaurinimo taip pat pagrįsti. Jiems pritaria ir Statybų skyriaus vedėjas Gintautas Vičas: „Ten ji tokia siaura, kad galima tik vieną gatvės bordiūrą dėti. Jis reikalingas paviršinio vandens surinkimui, nes šalia praeis vamzdynai. Gatvė per siaura įrengti šaligatvį, tad papildomai koks pusmetris bus sustiprintas skaldele.“

Marius Aleksiūnas

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts