Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Pašto reforma jau duoda „rezultatų“

Avatar

Paskelbta

data

Nuo gegužės 30 dienos Radviliškyje pradėjo dirbti mobilieji laiškininkai – Radviliškis vėl tapo rajonu, išbandančiu naujoves. Rajono meras A. Čepononis džiaugėsi, kad ši paslauga bus labai vertinga kaimuose gyvenantiems senjorams, sunkiai judantiems žmonėms – nebereikės eiti spaudos užsisakyti į pašto skyrius, o šią paslaugą suteiks mobilusis laiškininkas. Deja, realybė pasirodė kiek kitokia.

Užkibo ant mobiliojo laiškininko „kabliuko“

Reklaminiuose straipsniuose garsiai giriamasi, kaip bus patogu kaimų gyventojams, kokias nuo šiol kokybiškas paslaugas teiks mobilieji laiškininkai.

Deja, reklama yra viena, o tikrovė kiek kitokia, ne tokia graži. Birželio 14 d. į „Radviliškio krašto“ redakciją paskambinusi Šiaulėnų miestelio gyventoja  skundėsi: „Visada prenumeruoju jūsų savaitraštį. Laikraštį užsiprenumeruodavau pašte ir niekas iš manęs neimdavo jokio papildomo mokesčio. Šiandien pas mane užsuko mobilioji laiškininkė ir pasiūlė pratęsti laikraščio prenumeratą. Aš jai pasakiau, kad rytoj atveši laikraštį, tai tada ir užsisakysiu. Laiškininkė man atsakė, kad ketvirtadienį daug darbo, geriau tai padaryti šiandien. Pratęsiau laikraščio prenumeratą ir mobilioji laiškininkė paėmė 50 centų mokestį už šią paslaugą. Kitą kartą tikrai laikraščio prenumeruoti negalėsiu, nes man 50 centų tikrai nemaža suma, juk mes, pensininkai, kiekvieną centą skaičiuojame“.

Mobiliojo laiškininko paslaugos senjorams per brangios

Redakcijos darbuotojai paskambino nurodytu numeriu į mobiliųjų laiškininkų skambučių centrą ir pasiteiravo, kodėl imamas mokestis už spaudos prenumeravimą. Po kiek laiko atsakingas asmuo pateikė informaciją: „Jeigu klientas spaudą prenumeruoja pašte, papildomas mokestis už paslaugą neimamas, tačiau, jeigu į namus atvyksta mobilusis laiškininkas, imamas 50 centų papildomas mokestis, tačiau taip buvo ir anksčiau“.

Įdomu, kodėl mobilioji laiškininkė neperspėjo klientės, kad už spaudos prenumeravimą jai teks papildomai sumokėti pusę euro? Galbūt tada šiaulėniškė būtų nuėjusi į paštą ir ten užsiprenumeravusi savaitraštį be papildomo mokesčio.

„Kodėl  visada buvo skelbiama, kad mobiliųjų laiškininkų paslaugos nemokamos? Vadinasi, mums melavo?“- skundėsi šiaulėniškė.

Tiesa, nė viename reklaminiame straipsnyje nebuvo nurodyta, kad mobilieji laiškininkai savo paslaugas teiks už papildomą mokestį, pvz., pusę euro už spaudos  prenumeravimą. Kaip sakoma, nemokamas sūris būna tik spąstuose.

Kaip jau buvo rašyta, Radviliškio rajone bus naikinami maži kaimų paštai ir juos pakeis mobilieji laiškininkai. Šiuo atveju žmonės neturės jokio kito pasirinkimo, jie privalės mobiliesiems laiškininkams mokėti mokestį už paslaugas, nes pašto, teikusio nemokamas paslaugas kaimuose, paprasčiausiai nebeliks.

Rajono gyventojams patariame, kol yra gyvenvietėse pašto skyrius, spaudą užsiprenumeruoti ten be papildomo mokesčio. Taip pat savaitraštį „Radviliškio kraštas“ galima be papildomo mokesčio užsiprenumeruoti pas platintojus arba redakcijoje.

P.S. Visose reklamose akcentuojama, kad mobilųjį laiškininką užsisakyti į namus labai paprasta – tik reikia paskambinti į skambučių registravimo centrą. „Radviliškio krašto“ darbuotojams į šį skambučių centrą pavyko prisiskambinti tik po kelinto karto – vis pasigirsdavo atsakymas „Šiuo metu visi konsultantai užimti. Prašome palaukti“. Vadinasi, žmogus skambina, laukia, o pinigėliai iš sąskaitos  už skambutį kapsi. Tai kokia žmonėms nauda iš mobiliųjų laiškininkų reformos? O tokia, kad  paslaugos brangesnės.

„Radviliškio krašto“ informacija

1 Comment

1 Comment

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019