Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Susitikimai dėl kelis kart didėsiančio atliekų išvežimo mokesčio, apskaičiavimo tvarkos

Avatar

Paskelbta

data

Gerbiami Radviliškio verslininkų asociacijos nariai, rajono verslininkai

  • 2017-02-20 15 val. „Radviliškio verslininkų asociacijos“ patalpose Dariaus ir Girėno g. 30, 3 aukšte (virš „Humana“ parduotuvės) vyks pasitarimas dėl kelis kart didėsiančio atliekų išvežimo mokesčio, apskaičiavimo tvarkos ir kiti klausimai.
  • 2017-02-21 13 val. vyks rajono verslininkų susitikimas diskusijai su Radviliškio rajono meru A. Čepononiu dėl didėsiančio atliekų išvežimo mokesčio.

Kviečiu visus aktyviai dalyvauti, tel. pasiteiravimui 8 657 99 599

 

„Radviliškio verslininkų asociacija“ vadovas Gediminas Lipnevičius

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019