Socialiniai tinklai

Aktualijos

Parodoje „Studijos 2018“ – Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 8 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ duris atvėrė 16-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2018“.

Parodos atidarymas prasidėjo Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio sveikinimu. Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė kvietė tris dienas ieškoti naudingos informacijos, kuri gali padėti apsispręsti, kur mokytis ir studijuoti. Po atidarymo ministrė,  Švietimo ir mokslo ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius Saulius Zybartas ir Profesinio mokymo skyriaus specialistai apsilankė profesinių mokyklų sektoriuose, domėjosi ten vykstančiomis veiklomis.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras savo veiklas pristatė dviejuose sektoriuose. Centro direktorius Jonas Pravilonis ir praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas lydėjo ir palaikė parodoje centrą atstovaujančius mokytojus ir mokinius. Maisto pramonės sektoriuje savo gebėjimus demonstravo centro virėjos – mokinė Ieva Pučkutė ir Diana Jokubaitytė, kurias paruošė mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė ir vyresnioji profesijos mokytoja Laimutė Kasperavičienė. Virėjo specialybės mokinėms talkino socialinis partneris, kavinės „Pas Zitą“ šefas Edvardas Šimkevičius. Bendradarbiavimas davė puikių rezultatų, nes jų paruošti desertai sulaukė didelio lankytojų dėmesio ir išsiskyrė tiek skoniu, tiek išvaizda. Staliaus specialybei atstovavo profesijos mokytojas Nerijus Kadžys, kur jo vadovaujami mokiniai Martynas Jankauskas, Audrius Trinka ir Gytis Lopeta Medienos apdirbimo sektoriuje demonstravo savo kurtų durų ir spiralinių laiptų surinkimą. Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė, padedant Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokiniams – Akvilei Guntarskytei, Kamilei Klimavičiūtei, Donatai Markelytei, Mantui Kleinui, Dovydui Serafinui ir Simui Prikockui, pristatė ne tik centrą, bet rūpinosi viso Šiaulių regiono profesinių mokyklų pristatymu,  sektorių reklama.

Pasibaigus parodai, centro direktorius Jonas Pravilonis teigė, kad tikisi, jog parodos lankytojai, turėdami išsamesnės informacijos, pasirinks juos dominančią specialybę  ir atvyks mokytis į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą ir jo Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrių.

 

RTVMC informacija

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Kontrolės komitete išspręstų problemų nėra, nors dirbama korektiškai

Avatar

Paskelbta

data

Tarybos posėdyje tvirtinimui buvo pateikta Kontrolės komiteto darbo ataskaita. Ataskaitoje rašoma, jog 2020 m. buvo organizuoti trys Kontrolės komiteto posėdžiai.

Tarybos narys G. Lipnevičius pasiteiravo, kokius darbus Kontrolės komitetas pabaigė 2020 metais.

Į šį klausimą K.Račkauskis atsakė, jog visi pradėti darbai buvo pabaigti. Pasak komiteto pirmininko K. Račkauskio, dėl  mokinių maitinimo neekologiškais maisto produktais buvo kreiptasi į tarnybas ir gautas atsakymas, kad jos tyrimo nepradės ir nevykdys.

Tarybos narius nustebino toks atsakymas – pasak pirmininko, jis nebesirūpins  vaikų  maitinimu, o darbų, kuriuos neva atliko, taip ir nesugebėjo įvardinti.

Pirmininkui taip pat paantrino šio komiteto narė Z. Žvikienė – į kiekvieno gyventojų prašymą buvo reaguota, visi suplanuoti darbai pabaigti ir dar pridūrė, jog dirbo korektiškai. Bet ji  taip pat pamiršo įvardinti, kokius darbus padarė  ar  kokias problemas išsprendė Radviliškio rajono gyventojams. 

Taip ir liko neaišku, ką  Kontrolės komitetas dirbo, kaip dirbo, ką  padarė, kad  Radviliškio rajono gyventojams būtų  geriau. Bet svarbiausia, kad Kontrolės komiteto nariai žino, kad  kažką dirbo.

Jonas Petrikas


  

Skaityti daugiau

Aktualijos

Smulkus verslas klupdomas ant kelių maldai

Avatar

Paskelbta

data

Lietuvoje nebeliko stipraus, nuoseklaus vadovo su aiškia vizija, platforma, konkrečiais įsipareigojimais, terminais.

Vėl peštynės, nesusikalbėjimas, prezidentūra už didesnį savarankiškai dirbančių apmokestinimą, koalicija lyg ir muistosi tam, bet, neabejotinai, dėl akių.

Viskas  Lietuvoje yra sumodeliuota, suredaguota  kaip  Šveicarijoje, kur už žmones valdžia net sumoka metinius mokesčius ir šie sau gali kojas mirkyti šiltų fiordų srovėse.

Nebeverta aušinti burnos dėl tarimosi su pilietine visuomene. Vien tai, kad  PSO  primygtinai ragina pradinukus leisti į mokyklas, o lokdauninio režimo prievaizdai spjauna ant įstatymų ir suponuoja aiškų faktą, kad be protestų ši gvardija nenurims.

– Nebijokite, kaukių dėvėtojai,- ramina liaudį senmergaitė premjerė, –  pirmadienį svarstysime verslo atlaisvinimo planus, atminkite, kad akmens plokštėje nesame iškalę korono valdymo scenarijaus.

Žodžiu, dirbsime va bank principu, kaip diena – taip naujas varžtų atsisukimas ribotų smegenėlių vingiuose. Statistikos departamentas baugina kvailučius 3 banga, nes vangiai testuojasi,  NVSC  transliuoja depešą, kad, ką  jūs – nėra jokių simptomų. Tą patį porina vienintelė epidemiologė  Loreta  Ašoklienė.  Po valandos statistai, duomenų analitikai atsiprašo naivuolių, kad galbūt perspausta su konstatavimu.

Tai smulkus versliukas lyg ir įkvėpė oro gurkšnelį.  Bet su juokinga laisve, erdve, nuostatomis.

Kirpykloje 10 metrų plotas su 1 kirpėja, kuri turi dėvėti 3 kaukes vienu metu, o įėjęs klientas privalo pasirašyti, kas toks yra ir nurodyti telefoną, kad po to  Razmuvienė galėtų atsekinėti galus,  kas besimptominis, kas su virusu…

Proto genialumas.  Jau lyg ir atsidaro drabužių parduotuvėlės, bet lankytojai įleidžiami po vieną – esant sniegui, krušai, vėtrai šnirpškite nosimi lauke, žmogaus teisės yra  Laisvės partijos vizitinė kortelė.
Tačiau išgerti arbatos, kavos senamiestyje šiukštu negalima, nes  „Bisau  Gvinėjos 2147“ viruso mutantas smogs nepakeliamai.

Nuo šiol mūsų viltis yra  Zemlys –  Balevičius, tik jo matematiniai koeficientai duos nurodymą parduoti gėlių puokštes turgelyje.

Ruslanas  Baranauskas, LMS  narys

Skaityti daugiau

Skaitomiausi