Parodoje „Studijos 2018“ – Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras

Vasario 8 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ duris atvėrė 16-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2018“.

Parodos atidarymas prasidėjo Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio sveikinimu. Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė kvietė tris dienas ieškoti naudingos informacijos, kuri gali padėti apsispręsti, kur mokytis ir studijuoti. Po atidarymo ministrė,  Švietimo ir mokslo ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius Saulius Zybartas ir Profesinio mokymo skyriaus specialistai apsilankė profesinių mokyklų sektoriuose, domėjosi ten vykstančiomis veiklomis.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras savo veiklas pristatė dviejuose sektoriuose. Centro direktorius Jonas Pravilonis ir praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas lydėjo ir palaikė parodoje centrą atstovaujančius mokytojus ir mokinius. Maisto pramonės sektoriuje savo gebėjimus demonstravo centro virėjos – mokinė Ieva Pučkutė ir Diana Jokubaitytė, kurias paruošė mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė ir vyresnioji profesijos mokytoja Laimutė Kasperavičienė. Virėjo specialybės mokinėms talkino socialinis partneris, kavinės „Pas Zitą“ šefas Edvardas Šimkevičius. Bendradarbiavimas davė puikių rezultatų, nes jų paruošti desertai sulaukė didelio lankytojų dėmesio ir išsiskyrė tiek skoniu, tiek išvaizda. Staliaus specialybei atstovavo profesijos mokytojas Nerijus Kadžys, kur jo vadovaujami mokiniai Martynas Jankauskas, Audrius Trinka ir Gytis Lopeta Medienos apdirbimo sektoriuje demonstravo savo kurtų durų ir spiralinių laiptų surinkimą. Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė, padedant Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokiniams – Akvilei Guntarskytei, Kamilei Klimavičiūtei, Donatai Markelytei, Mantui Kleinui, Dovydui Serafinui ir Simui Prikockui, pristatė ne tik centrą, bet rūpinosi viso Šiaulių regiono profesinių mokyklų pristatymu,  sektorių reklama.

Pasibaigus parodai, centro direktorius Jonas Pravilonis teigė, kad tikisi, jog parodos lankytojai, turėdami išsamesnės informacijos, pasirinks juos dominančią specialybę  ir atvyks mokytis į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą ir jo Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrių.

 

RTVMC informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts