Socialiniai tinklai

Aktualijos

Radviliškio savivaldybė negavo prašomų milijonų

Avatar

Paskelbta

data

Susisiekimo ministerija  savivaldybėms išdalino 150 mln. eurų  Lietuvos kelių infrastruktūros gerinimui. Radviliškio rajono savivaldybė norėjo iš šio pyrago „atsiriekti“ riebų  kąsnį  ir  pateikė prašymą 2 mln. 072,6 tūkst. eurų, tačiau  prašymas buvo patenkintas tik dalinai – Radviliškio savivaldybei skirta tik 849,1 tūkst. eurų. 

Gautas finansavimas paprastam remontui ir žvyrkelių asfaltavimui

Susisiekimo ministerija  Radviliškio savivaldybei skyrė lėšų tik dviem pozicijoms – 516,1 tūkst. eurų paprastam kelių remontui ir 333 tūkst. eurų žvyrkelių asfaltavimui. Neskirta lėšų nei saugumo priemonėms, nei lankytinų vietų keliams, nei keliams į naujai kuriamas darbo vietas.

Kelias į licėjų nesulauks asfalto?

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ jau rašė apie didelį rajono mero bei administracijos direktorės norą išasfaltuoti žvyrkelį Sedūnai – Arimaičiai.  Beje, žvyrkelis buvo planuojamas  asfaltuoti  labai brangiai – 1,4 km atkarpai buvo skirta 930 tūkst. eurų. Dar brangesnis asfaltas užklotų žvyrkelį Karčemos – Sedūnai, šiai 2,54 km atkarpai buvo numatyta skirti  1,5 mln. eurų. Problemą dėl per didelės kainos Tarybos posėdyje iškėlė Tarybos narys G. Lipnevičius, jam paantrino ir Statybos skyriaus vedėjas G. Vičas. Pasak G. Vičo,  reikėtų mažinti žvyrkelių atkarpų asfaltavimo kaštus klojant minkštąsias asfalto dangas.

Rajono valdininkai, besistengdami bet kuria kaina išasfaltuoti žvyrkelio atkarpą, vedančią į privatų licėjų, bandė net „pritempti“ naujai kuriamas darbo vietas, į kurias reikia gerinti kelių kokybę – buvo net teikta paraiška Ekonomikos ir inovacijų ministerijai. Kadangi  privačioje mokykloje darbo vietos jau seniai įkurtos, galimai pro ministerijos valdininkų akis ši detalė nepraslydo ir  lėšų nuspręsta neskirti. Nors savivaldybės koridoriuose  buvo kalbama, kad lėšų galėjo neskirti dėl per didelės žvyrkelio asfaltavimo kainos.

Kaimyniniams rajonams Susisiekimo ministerija buvo dosnesnė

Kaimyninių rajonų savivaldybėms Susisiekimo ministerija buvo daug dosnesnė. Pavyzdžiui, Šiaulių rajonas prašė 977 tūkst. eurų, tiek ir gavo. Pakruojo rajono norai nebuvo išpildyti, tačiau lėšų skirta daugiau nei Radviliškio rajonui – prašė 1 mln. 228, 8 tūkst. eurų, gavo 899,6 tūkst. eurų. Kelmės rajonas prašė 1 mln. 338,4 tūkst. eurų, gavo 1 mln. 138,4 tūkst. eurų.

„Radviliškio krašto“  informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Baisogaloje girtas vyras mušė ir spardė neblaivų vyrą

Avatar

Paskelbta

data

Rugsėjo 27 d. 19.00val. Radviliškio rajone, Baisogalos miestelyje, Maironio g. neblaivus vyras, gimęs 1985 m., suduodamas kumščiu į galvą ir
spardydamas kojomis, sumušė neblaivų (1,36 prom.) vyrą, gimusį 1979
m. Nukentėjusysis patirtas traumas gydosi ambulatoriškai. Įtariamasis
ieškomas.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškyje automobilis susidūrė su motociklu

Avatar

Paskelbta

data

Rugsėjo 27 d. 13.33 val. Radviliškyje, Maironio g., vyras, gimęs 1972
m., vairuodamas automobilį HONDA CR-V, suko į kairę ir susidūrė su
iš paskos važiuojančiu motociklu HONDA, vairuojamu vyro, gimusio 1961
m. Eismo įvykyje nukentėjo motociklininkas, kuris dėl kojos traumos
gydomas Respublikinėje Šiaulių ligoninėje.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019