Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centrui paaukoti daiktai iškeliavo pas naujus šeimininkus

Paskelbta

data

Daugiavaikei šeimai padovanota neautomatinė skalbimo mašina

Neautomatinė skalbimo mašina  buvo itin reikalinga daugiavaikei šeimai, gyvenančiai Skėmiuose. Vos tik atsirado geradariai, kurie padovanojo skalbyklę Paramos centrui, ji nieko nelaukiant buvo išgabenta į naujus namus. Neautomatinė skalbimo mašina skėmiečių šeimoje buvo labai laukta, nes gausioje šeimoje gausu skalbinių, o skalbimas rankomis reikalauja daug laiko ir jėgų. Todėl šio, geradarių paaukoto buities prietaiso dėka, namų ruoša šeimos nariams bus lengvesnė, reikalaujanti mažiau jėgų, ir liks daugiau laisvo laiko pabuvimui drauge, turiningam laisvalaikiui.

Šaldytuvas iškeliavo pas vienišą vyriškį

Be šaldytuvo neišsiverčia, ko gero, nei vienas. Jo neturint greitai genda maisto produktai, ypatingai šiltomis vasaros dienomis. Deja, kad ir koks reikalingas šis buities prietaisas, jį įsigyti gali ne kiekvienas. Džiugu, kad radviliškiečiai ir Radviliškio rajono gyventojai nelieka abejingi kito bėdai ir jiems nebereikalingus, tačiau veikiančius buities prietaisus padovanoja ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, o jo savanoriai visada randa vargingiau gyvenančių žmonių, kuriems šie daiktai yra labai reikalingi. Taip atsitiko ir šį kartą. Baisogalos Imantų priestočio gyventojai Paramos centrui padovanojo šaldytuvą, kuris tiesiai iš geradarių namų iškeliavo vienišam Skėmių gyventojui.

Vyriškis labai džiaugėsi geros būklės šaldytuvu, atkeliavusiu į jo namus, dėkojo geradariams ir Paramos centro savanoriams, atgabenusiems buitinės technikos prietaisą tiesiai į jo virtuvę.

Rūbai ir avalynė dalinti Sidabravo gyventojams

Saulėtą ir šiltą gegužės 24-osios popietę ,,Radviliškio rajono paramos centro“ savanoriai pilnu automobiliu rūbų ir avalynės atvyko į Sidabravą. Čia juos pasitiko gerai nusiteikę ir gausiai susirinkę sidabraviškiai. Gyventojai nuoširdžiai džiaugėsi sulaukę gerų žmonių paaukotų rūbų bei avalynės, kurie, atiduoti į Paramos centrą, yra ,,prikeliami“ naujam gyvenimui – išdalijami tiems, kuriems labiausiai jų reikia. Todėl Sidabravo gyventojai už sudarytą galimybę atnaujinti ir vasarai paruošti savo garderobą yra dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbų ir avalynės į jų gyvenvietę bei labdaros atvežimą organizuojančiai  ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Sidabravo skyriaus vadovei Vilmai Antanaitytei.

,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius, pats gausiai remiantis Paramos centrą, primena, kad ,,Radviliškio rajono paramos centras“ visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas ir nuoširdžiai dėkojo visiems, kurie jau yra prisijungę prie Paramos centro veiklos, tiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui ir aukoja ne tik stambius technikos prietaisus, baldus, bet ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus.

Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595.

,,Radviliškio rajono paramos centro“ adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi