Paminėta Pasaulinė Žemės diena

Kiekvieną kartą prieš numesdami šiukšlę turėtume sau atsakyti į klausimą, kokią žemę renkamės: su žaliuojančiais miškais ir pievomis, mėlynomis ežerų akimis ir tyru oru ar paskendusią smoge, šiukšlėse – niūrią ir pilką…

 

Norėdami rasti atsakymą į šį klausimą kovo 20 – ąją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenės nariai susirinko į renginį, skirtą Pasaulinei Žemės dienai paminėti.

Centro direktorius Jonas Pravilonis kreipėsi į mokinius kviesdamas būti sąmoningais, gerbti aplinką, kurioje gyvename, neteršti ir neniokoti gamtos.

Renginio vedėja auklėtoja Tatjana Proščepenkienė priminė, jog Žemės diena visą pasaulį vienija gamtos išsaugojimo, ekologijos idėjomis ir darbais. Mokiniai demonstravo iš antrinių žaliavų sukurtus rūbų modelius, kuriuos pristatė vyresnioji auklėtoja Nijolė Rakšnienė. Pasirodymus lydėjo džiaugsmingi aplodismentai, visi modeliai apdovanoti saldžiais prizais.

Susirinkusieji stebėjo filmą apie gamtos išsaugojimą, pasitikrino žinias atsakydami į klausimus apie tai, ką šiandien galime padaryti planetos labui. Vaizdinę medžiagą demonstravo auklėtojas Virginijus Šmukšta.

Renginio organizatoriai pakvietė visus ne tik žodžiais, bet ir darbais prisidėti prie Žemės dienos paminėjimo: padovanoti namelius sugrįžtantiems paukščiams. Centro teritorijoje iškelti staliaus specialybės mokinių pagaminti inkilai, kuriuose galės įsikurti taip laukiami giesmininkai.

RTVMC informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts