Buvę auklėtiniai treneriui F. Vladimirovui įteikė išskirtinę dovaną

Nusipelnęs treneris Fiodoras Vladimirovas, išugdęs daugybę stiprių imtynininkų Radviliškio rajone, savo 76-ojo gimtadienio proga sulaukė netikėtos dovanos – automobilio „Volvo“. Tokią  staigmeną treneriui paruošė jo buvę auklėtiniai – Seimo narys Algirdas Butkevičius, verslininkas Audrius Jakubynas, imtynių treneriai Romas Pocius bei Justinas Kvietelaitis ir kiti.

Idėja kilo dar pernai, kuomet F. Vladimirovo pasveikinti 75-mečio proga sugužėję  jo mokiniai atkreipė dėmesį į  trenerio ne pirmos jaunystės, remonto reikalaujantį automobilį.

Grupei bendraminčių kilo mintis padėkoti savo treneriui už gautas sporto ir gyvenimo pamokas įteikiant automobilį, kad garbaus amžiaus sulaukęs treneris važinėtų patogiai ir saugiai.

Auklėtinių dovana F. Vladimirovą labai sujaudino, treneris liko sužavėtas parodytu dėmesiu. Tiesa, toks auklėtinių dėmesys šiam treneriui – ne atsitiktinis. F. Vladimirovas – vienas garsiausių Lietuvos laisvųjų imtynių trenerių, išpopuliarinęs šią sporto šaką Radviliškio rajone, pomėgį sportui ir sveikam gyvenimo būdui įskiepijęs daugybei vaikų ir jaunuolių. Ir šiandien mūsų rajonas gali didžiuotis aukštais jaunosios kartos imtynininkų pasiekimais ir stipriais treneriais.

Galime tik pasidžiaugti, kad mūsų rajone yra tokių sporto pedagogų, kurių autoritetas jų auklėtinius lydi visą gyvenimą.

Total
129
Dalinasi
Related Posts