Socialiniai tinklai

Aktualijos

PAMINĖTA LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Avatar

Paskelbta

data

Artėjant Vasario 16 – ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenę pradžiugino šventiškai papuošta mokykla, spalvinga mokinių piešinių paroda „Šalis ta Lietuva vadinas“.

Vasario 15 dienos rytą centro mokinių tarybos nariai,  vadovaujami Irenos Kavaliauskienės, visiems prisegė Lietuvos vėliavos spalvų trilapio dobilo formos simbolius. Šiai iškilmingai dienai paminėti  sporto salėje vyko sportinis renginys – štangos spaudimo varžybos, kurias organizavo kūno kultūros mokytojai metodininkai Stefa Bartkuvienė ir Dalis Lapašinskas.

Varžybos prasidėjo centro šokėjų, pasipuošusių tautinių rūbų motyvais, pasirodymu. Susirinkusiuosius pasveikino direktorius Jonas Pravilonis, kuris paragino didžiuotis tais, kurie kūrė Lietuvą, ir pakvietė prisidėti prie šiandieninės valstybės stiprinimo  mūsų pačių pasiekimais ir nuveiktais darbais.

Sportinėse varžybose kartu su centro sunkiaatlečiais jėgas išbandė ir svečiai iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos. Nugalėtojams ir prizininkams įteikti proginiai medaliai.

 

                                    Mokytoja Vitalija Rutkauskienė

Aktualijos

Pieno gamintojams pradedama mokėti valstybės pagalba

Avatar

Paskelbta

data

Pieno gamintojams, nukentėjusiems nuo koronaviruso pandemijos ir karantino sukeltų pasekmių, pradedama mokėti valstybės pagalbos parama. 10 534 pareiškėjų jau pasiekė 6,974 mln. eurų. Šia parama kompensuojamos balandžio-gegužės mėnesių pieno gamintojų pajamų netektys.

27 122 pieno gamintojams, pateikusiems paraiškas, bus išmokėta 18,5 mln. Eur. Žemės ūkio ministro Andriaus Palionio įsakymu patvirtintos pagalbos dydis – 77,80 Eur už š. m. birželio 1 d. Ūkinių gyvūnų registre registruotą pieninę karvę.

Bendra valstybės pagalbos suma (neatskaičius mokesčių) vienam pieno gamintojui negalės viršyti 100 tūkst. Eur.

Pagalba teikiama tik tiems pieno gamintojams, kurie iki birželio 30 d. pateikė paraiškas šiai pagalbai gauti.

Pagalbos lėšas išmokės Nacionalinė mokėjimo agentūra.

ŽŪM informacija

Skaityti daugiau

Aktualijos

Po remonto Eibariškėse automobiliai skęsta balose

Avatar

Paskelbta

data

Eibariškių mikrorajone po stipresnio lietaus Marijošiaus Nr.1 namo gyventojams ne visada gali pavykti pasiekti savo automobilį – jis gali stovėti nemažos balos viduryje.

„Viskas prasidėjo po naujo keliuko ištiesimo bei bandymo kasti naujuosius šiukšlių konteinerius. Kiemą pasitvarkydavome bendromis jėgomis, savais pinigais. Kadangi kiemas mums nepriklauso, o kažkam kitam – nesinori kišti pinigų. Kreipėmės ir į merą, ir į komunalininkus, tačiau jokių atsakymų negavome. Mums buvo pažadėta, kad atveš skaldos, tačiau jos pusę metų nematome. Šįryt po stiprios liūties buvo užlietos 3-4 automobilių stovimos vietos, tad prie savo autobuso prieiti ryte negalėjau. Nepatogumai didžiuliai – prasidėjus lietui reikia eiti patraukti automobilius, kad ryte galėtum išvažiuoti. Visada buvo problemų su stovėjimo aikštelėmis, dabar tuo labiau“,- sakė Eibariškių gyventojas.

Gyventojams, nesulaukusiems valdininkų pagalbos, siūlome kreiptis tik raštu į savivaldybę bei seniūniją, o nesulaukus problemos sprendimo nenusiminti – juk greitai rinkimai, o visiems ne paslaptis, kad nauja šluota geriau šluoja…

Paulius Ropė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019