Socialiniai tinklai

Aktualijos

PAMINĖTA LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Avatar

Paskelbta

data

Artėjant Vasario 16 – ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenę pradžiugino šventiškai papuošta mokykla, spalvinga mokinių piešinių paroda „Šalis ta Lietuva vadinas“.

Vasario 15 dienos rytą centro mokinių tarybos nariai,  vadovaujami Irenos Kavaliauskienės, visiems prisegė Lietuvos vėliavos spalvų trilapio dobilo formos simbolius. Šiai iškilmingai dienai paminėti  sporto salėje vyko sportinis renginys – štangos spaudimo varžybos, kurias organizavo kūno kultūros mokytojai metodininkai Stefa Bartkuvienė ir Dalis Lapašinskas.

Varžybos prasidėjo centro šokėjų, pasipuošusių tautinių rūbų motyvais, pasirodymu. Susirinkusiuosius pasveikino direktorius Jonas Pravilonis, kuris paragino didžiuotis tais, kurie kūrė Lietuvą, ir pakvietė prisidėti prie šiandieninės valstybės stiprinimo  mūsų pačių pasiekimais ir nuveiktais darbais.

Sportinėse varžybose kartu su centro sunkiaatlečiais jėgas išbandė ir svečiai iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos. Nugalėtojams ir prizininkams įteikti proginiai medaliai.

 

                                    Mokytoja Vitalija Rutkauskienė

Aktualijos

Neblaivus „zuikis“ ne tik norėjo apgauti kontrolierių, bet jį dar ir sumušė

Avatar

Paskelbta

data

Birželio 1-osios ryte Šiauliuose, 4-ojo maršruto miesto autobuse, įvykęs incidentas tarp keleivio ir kontrolieriaus, baigėsi ikiteisminiu tyrimų dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Nusikalstama veika įtariamas neblaivus vyras (0,98 prom.) atsidūrė areštinėje, o bilietus tikrinęs kontrolierius – pas medikus. Jam diagnozuotas nubrozdinimas ir kaklo suspaudimas,po medikų apžiūros jis  gydosi ambulatoriškai.

Į Bačiūnų gatve važiavusį autobusą patikrinti, ar nėra juo važiuojančių „zuikių“, su kolege įlipo kontrolierius ir paprašė pateikti bilietus. Vienas keleivių, nuo kurio trenkė alkoholiu, kontrolieriui pateikė elektroninį bilietą, tačiau, jį nuskenavus, pastebėta, kad bilietas – lengvatinis. Kontrolierius paprašė keleivio pateikti galimybę naudotis tokiu bilietu suteikiantį dokumentą. Kai keleivis ėmė atsikalbinėti, atidžiau elektroninį bilietą apžiūrėjęs kontrolierius pastebėjo, kad jis priklauso ne vyrui, o moteriai. Keleivio buvo pareikalauta ne jam priklausantį elektroninį bilietą atiduoti kontrolieriui. Tačiau šis, pasakęs, kad  bilietas priklauso jo draugei, nesutiko su kontrolieriaus reikalavimu. Dėl to ir kilo konfliktas, pasibaigęs smurto protrūkiu.

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato tyrėja, atliekanti ikiteisminį tyrimą, siekdama nustatyti tikslias įvykio aplinkybes,  prašo atsiliepti autobusu važiavusius ir konfliktą mačiusius keleivius ir paskambinti jai telefonu (8 700) 61454 arba parašyti elektroniniu paštu rasa. preimontiene@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškyje susimušė neblaivūs brolis ir sesuo

Avatar

Paskelbta

data

Birželio 4 d., apie 02.00 val., Radviliškyje, M. Valančiaus g., name, tarpusavyje susimušė neblaivi (1.43 prom.) moteris, gim. 1973 m., ir neblaivus (1.85 prom.) jos brolis, gim. 1983 m. Į gydymo įstaigas jie nesikreipė. Abu sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019