Pagyvenęs radviliškietis pelnė 17-tą teistumą

Nors ir nebe jaunystė, nei stiprūs, nei vikrūs, kai kurie vyresnio amžiaus žmonės su metais išminties neįgyja. Štai ir 62 metų Arvydas Z., gyvenantis Radviliškyje, M. Mažvydo gatvėje, nors ir 16 kartų teistas, dar vieno teistumo užsimanė, sugyventinei trenkdamas į veidą. Konfliktas įvyko 2022 m. kovo 30 d., apie 22.40 val. Vyras po nustatyto smurto panaudojimo buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Kartu gėrė ir tik šast – kambaryje policininkai

Pasirodo, tą dieną 6 metus kartu gyvenantys sugyventiniai, Arvydas Z. bei jo gyvenimo draugė, draugiškai gurkšnojo alų, kurį per dieną pirko net keletą kartų. Vyras girtuokliavo jau ketvirtą dieną. Galbūt dėl besaikio girtavimo vyrui ir atmintis sutriko – jis nebeprisiminė, kaip nutiko, kad sugyventinei užvožė kumščiu į veidą. Žino, kad jie konfliktavo, o daugiau – tuštuma. Arvydas Z. policijai sakė manantis, kad sugyventinė galėjo kažką jam nepatinkančio pasakyti, todėl ir sudavė. Būdamas blaivus, taip pasielgęs nebūtų. Tuo metu, kai sugyventiniai apsižodžiavo, jie sėdėjo ant skirtingų lovų, žiūrėjo televizorių. Staiga, pasak Arvydo Z., jis apsidairė ir pamatė kambaryje policininkus. Jeigu gyvenimo draugė sako, kad ją sumušė, vadinasi, nemeluoja – taip nusprendė Arvydas Z. ir kaltę pripažino.

Arešto atlikti turės vykti į Šiaulių tardymo izoliatorių

Kadangi, dar policijoje duodamas parodymus, Arvydas Z. į ginčus dėl kaltės nėjo, sutiko, kad jam būtų paskirtas areštas, žinojo, kad jam, 16 kartų teistam, nėra galimybės nuo bausmės išsisukti, prokuroras surašė pareiškimą dėl teismo baudžiamojo įsakymo priėmimo. Teismas tenkino šį prašymą. Arvydas Z. pripažintas kaltu, padaręs nusikaltimą, numatytą Baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 2 dalyje, ir jam skirta 90 parų arešto bausmė, kuri, vadovaujantis baudžiamojo įstatymo nuostatomis, sumažinta trečdaliu – galutinės bausmės liko 60 parų arešto. Nuteistasis, įsiteisėjus teismo baudžiamajam įsakymui, turės pats atvykti į Šiaulių tardymo izoliatorių. Šiuo metu jis dar laukia įsiteisėjimo termino.

Rita Grigalienė

Asociatyvi nuotrauka

Total
1
Dalinasi
Related Posts