Socialiniai tinklai

Aktualijos

Padėkos diena- mokslo metų pabaigos diena

Avatar

Paskelbta

data

Kiekvienas mokinys yra nepakartojama kūrybinė laboratorija su nežabota fantazija, kurios skrydis beribis ir nesuvaldomas.  K.Čiukovskis

Birželio 2 d. Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos  bendruomenės nariai jau 15 kartą rinkosi į gražią, tradicine tapusią šventę – Padėkos dieną, kuri skirta mokiniams ir mokytojams.

Šios išskirtinės šventės su nekantrumu ir maloniu virpuliu širdyje laukė kiekvienas bendruomenės narys. Mokyklos gyvenimo tempas yra be galo spartus, todėl ši prasminga diena – Padėkos diena – priverčia mus luktelėti, apsidairyti aplinkui, susivokti savo mintyse, įvertinti nuveiktus darbus, padėkoti vienas kitam už teikiamą pagalbą, paramą, palaikymą.

Renginį įspūdingais žodžiais apie gražų vakarą, draugus, šypsenas, kvietimu nueiti į save ir savo minčių gelmėse paieškoti pačių gražiausių padėkos žodžių pradėjo vedėjai Ugnė ir Dovydas.

Kalbėdama mokyklos direktorė Rasa Dagienė pasidžiaugė gausiu susirinkusiųjų būriu, pasveikino visą mokyklos bendruomenę su šia gražia ir ypatingą reikšmę turinčia švente.  Direktorė išsakė nuostabią mintį, jog mokiniai, darydami gerus darbus, turi pajusti, ką daro gerai ir gebėti rinktis ir atsirinkti.

Noras siekti gerų rezultatų, žinoti ir išmanyti daugiau už kitus praverčia ruošiantis ne tik pamokoms, bet daug rimtesniems išbandymams, tokiems kaip rajono ar respublikos olimpiados, konkursai. Kartu galime pasidžiaugti, kad tokių mokinių mūsų mokykloje  išties daug.

Di­rek­to­rė Ra­sa Da­gie­nė pa­dė­kos raš­tus įtei­kė mo­ki­niams už pui­kų ir la­bai ge­rą mo­ky­mą­si bei mo­kyk­los var­do gar­si­ni­mą ra­jo­ne ir res­pub­li­ko­je.  Pavaduotojos ugdymui Janina Vitartienė ir Ilona Prokofjevienė padėkas teikė įvairių konkursų, olimpiadų nugalėtojams. Daugiausia laimėjimų pelnė Darija Budreckaitė (8b), Matas Budreckas (8a), Arnas Zakutauskas (8a), Lukrecija Kneižytė (8a). Šiemet šauniausia klase tapo ir laimėjo 300 eurų prizą 6b klasė.

Į šventę taip pat buvo pakviestas buvęs mokyklos direktorius Vytautas Matuzas. Direktorius dėkojo už suteiktą galimybę dalyvauti šventėje ir pasidžiaugė, kad mokyklos vardas skamba dažnai ir tik iš gerosios pusės.

Mūsų mokykla gali didžiuotis ne tik savo mokiniais, bet ir mokytojais, paruošusiais tokį didelį būrį įvairių konkursų ir olimpiadų nugalėtojų, jiems taip pat buvo įteikti padėkos raštai.

Mokyklos direktorė išsakiusi šiltus padėkos žodžius visai mokyklos bendruomenei ir įteikusi padėkas mokiniams, akcentavo, kad tik  laimingi vaikai ir darni mokykla yra mūsų tvarios ateities visuomenės pagrindas.

Gražiausius žodžius ir padėkas lydėjo nuotaikingas koncertas. Už šį koncertą vedėjai dėkojo mokytojoms Linai Lesickienei ir Inai Petraitienei.

Padėkos diena – prasminga šventė, skleidžianti kiekvieno iš mūsų širdyje tauriausius jausmus – gėrį, nuoširdumą, dėkingumą,  pagarbą artimam. Pasibaigus šventei, nuslūgus emocijoms – nepaprasta vidinė ramybė ir pilna širdis gėrio. Aišku viena – tokia diena kaip ši – ypač reikalinga, nes drauge susitinka ir pabendrauja mokytojai, tėvai ir vaikai. Kiekvienais metais Padėkos dienos tradicijos mūsų  Vinco Kudirkos pagrindinėje mokykloje tampa vis tvirtesnės ir gražesnės.

 

 

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

„Auksinė krivūlė“ – ne už rajono pasiekimus

Avatar

Paskelbta

data

Vietos savivaldos dienos išvakarėse Vilniuje Lietuvos savivaldybių asociacija tradiciškai suorganizavo savivaldos apdovanojimus „Auksinė krivūlė“. Šį kartą  apdovanojimas po ilgos pertraukos pasisekė ir Radviliškio rajoną, jo į Vilnių atsiimti vyko meras Antanas Čepononis su Moterimi Saule – administracijos direktore Jolanta Margaitiene.

Ar „Auksinė krivūlė“ buvo išmaldauta?

Ne paslaptis, kad konservatoriams valdant Radviliškio rajoną, jis pagal gyventojų atlyginimų dydį bei gyventojų skaičiaus mažėjimą sparčiai grimzta į dugną. Gal todėl ir savivaldybių asociacijos apdovanojimas „Auksinė krivūlė“ jau aštuonerius metus aplenkdavo Radviliškio rajoną. O ir už kokius pasiekimus galima teikti apdovanojimą, kai  Radviliškio rajono savivaldybės ypatingi nuopelnai būtų nebent dažnas valdininkų lankymasis teisme, nebaigtos brangios statybos, mažiausi medikų ir mokytojų atlyginimai regione bei visoje Lietuvos žiniasklaidoje skambantys skandalai apie Viešųjų pirkimų procedūrų pažeidimus.

Tačiau merui A. Čepononiui  susiruošus   dalyvauti Seimo rinkimuose, situacija pasikeitė – Radviliškio rajonui „Auksinė krivūlė“ įteikta už glaudų savivaldos ir Lietuvos kariuomenės bendradarbiavimą.

Dėl tokios  nominacijos kyla šiokių tokių abejonių – ar tik ne tos krivūlės rajono meras  spalio 5 dieną vyko į Vilnių maldauti? Juk reikia pasirodyti – štai dar netapęs Seimo nariu auksinius daiktus į rajoną parveža, o kai taps, tai jau visus auksu apipils ir iš visų jėgų dirbs, kad  tik „rajonui būtų geriau“.

Rajono ir kariuomenės bendradarbiavimas susiklostęs istoriškai

Dar kyla klausimas, ar  yra koks  bent koks Radviliškio rajono savivaldybės nuopelnas dėl to, kad  rajonas apsuptas Lietuvos kariuomenės padalinių? Rajone nuo seno yra dislokuoti Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos Arsenalas, Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalionas, Kunigaikščio Margirio pėstininkų batalionas, Krašto apsaugos savanoriai. Tiesa, dar Radviliškio rajone planavo įsikurti Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos batalionas, tačiau savo dislokacijos vieta batalionas pasirinko Šilalės miestelį.

„Glaudus bendradarbiavimas“ – stovėjimas šalia kariškių?

Na, o pastaruoju metu „labai glaudų“ bendradarbiavimą su Lietuvos kariuomene rajono meras A. Čepononis ir administracijos direktorė J. Margaitienė pademonstruoja  pastovėdamas šalia kariškių per iškilmingą  priesaikos ceremoniją,  vykstančią Radviliškio miesto aikštėje. Meras ir direktorė  paprastai stovi šalia aukšto rango kariškių, vadinasi, „glaudžiai bendradarbiauja“?

Ateities vizija – apdovanojimai už realius darbus

Belieka tikėtis, jog ateityje, galbūt rajoną valdant naujam merui, „Auksinės krivūlės“ Radviliškio rajonui bus teikiamos ne „pritempiant“ nuopelnus už  bendradarbiavimą su Lietuvos kariuomene, o už realius pasiekimus. Pavyzdžiui, už atsakingą požiūrį į efektyvų finansų valdymą, kaip  Varėnos rajono savivaldybei ar  už smulkaus ir vidutinio verslo skatinimą, kaip Plungės rajono savivaldybei.

Jonas Petrikas

Skaityti daugiau

Aktualijos

Replika Invaziniai kurmiai

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškį pamėgo invazinis Sosnovskio barštis. „Paplentės“ soduose karaliauja invaziniai šliužai, tačiau tuo invazinės bėdos nesibaigė.

Miško gatvėje pastebėtas ir invazinis kurmis. Ieškodamas patelės poravimuisi, jis perkniso kelkraštį, įgriaudamas trinkeles. Kalbama, jog panaudos savo būsto įrengimui. Bet ir tai juokas, pasakojama, kad kai kuriose Lietuvos savivaldybėse esama ir invazinių merų. Kai pagalvoji – siaubas.

Paulius Ropė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019