Padėkime beglobiams gyvūnėliams

Visos Tyrulių seniūnijos gyventojų dėmesiui! Yra renkama šunų ir katinų sausas ir konservuotas maistas iš Tyrulių, Jonaitiškio, Polekėlės, Spičių bei Batkūnų kaimukų.
Maistą galite atnešti į Tyrulių seniūniją, pas seniūną R. Liukumą, ir Polekėlės kaime pas seniūnaitį A. Grinių bei S. Taločką.
Kiekviename kaime yra iškabinti skelbimai, bet  ir Jonaitiškyje jau mačiau yra nuplėštą skelbimą –  kažkam tai nepatinka ir tokie geranoriški skelbimai tiesiog pašalinami. Kiekvieno, kas kiek gali, prašome prisidėti, nors ir ne po daug. Kiekvieno mūsų parama – didžiulis darbas. Nelikite abejingi, nes gyvūnai nėra kalti, kad jie atsidūrė tokiose prieglaudose. Tai yra visų mūsų reikalas prisidėti ir išgelbėti ne vieną gyvybę. Artėjant šaltesniam metui, gyvūnų prieglaudose tiesiog turėti pakankamai maisto yra didelis pliusas. Tad visų dar kartą prašau, kas kiek galite, prisidėkite. Mes, žmonės, galime pasirūpinti savimi, o šie beglobiai gyvūnėliai laukia mūsų pagalbos, juk reikia tiek nedaug, kad galėtume jiems padėti maistu. Surinktas jūsų maistas bus vežama į šunų ir katinų prieglaudą ,,Letenėlė“, kuri yra už Šiaulių. Iš anksto dėkojame.

Saulius Taločka

Total
0
Dalinasi
Related Posts