Kelio ženklo taisymo „ypatumai“ Aukštelkų seniūnijoje

Aukštelkų seniūnijos gyventojai skundžiasi, kad labai „originaliai“ jų seniūnė A. Kubilinskienė „taiso“  kelio ženklus.

„Ties Kaulinių kaimu, prie kelio Radviliškis – Pakruojis, kažkas  sugadino kelio ženklą  „Įvažiavimas į pagrindinį kelią“. Tikėjomės, kad seniūnė atkreips dėmesį ir kelio ženklas bus operatyviai pataisytas, tačiau atsitiko kitaip – šio kelio ženklo apskritai nebeliko: šis ženklas savaitę buvo nulenktas, o jau savaitę apskritai dingęs“,- sakė savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcijai paskambinęs Aukštelkų seniūnijos gyventojas.
Pasiteiravome Aukštelkų seniūnės A. Kubilinskienės, kodėl  jau beveik antrą savaitę ženklas  nesutaisytas ir nepastatytas į vietą.

Seniūnės komentaras

„Pastebėję sugadintą kelio ženklą jį atsivežėme remontuoti. Iki šiol ženklo pastatyti į vietą negalime, nes turime tik vieną darbininką, o vienas žmogus nieko nepadarys. Kai tik atsiras papildomos darbo jėgos, šis ženklas bus pastatytas. Net neįsivaizduoju, kas jį galėjo nuversti – gal koks traktorius pravažiuodamas“,- sakė Aukštelkų seniūnė.

Belieka tikėtis, kad avaringoje sankryžoje itin svarbaus kelio ženklo nebuvimas neatneš eismo nelaimės, o seniūnė pasistengs ir suras dar vienas  darbo rankas, kad  kelio ženklas sugrįžtų į savo vietą.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
1
Dalinasi
Related Posts