Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Padėka merui už „stebuklingus kelius“

Avatar

Paskelbta

data

   Į „Radviliškio krašto“ redakciją dažnai kreipiasi rajono gyventojai dėl nepravažiuojamų kelių. „Kreipėmės į seniūną, jis nieko nedaro, tai paskutinė viltis – jūs, „Radviliškio krašto“ redakcija. Redakcijos darbuotojai  pajudina seniūnus, tačiau jų tarpe yra ir labai  neveiklių, į savo seniūnijos  kelių būklę žiūrinčių atsainiai. Neapsikentę rajono gyventojai atsiuntė „padėkas“ rajono merui A. Čepononiui už nepravažiuojamus kelius. Gal šios viešos padėkos privers seniūnus padirbėti?

Tad, dėmesio, „padėkos“:
„Dėkojame merui Antanui Čepononiui  už tokį „stebuklinga kelią” Jaugėlai – Polekėlė“.

„Reikia pradėti kasdien kalti prie kryžiaus valdininkiją. Aukštelkų seniūne Alma, kodėl negreideriuojama Kaulinių kaimo Mėlidų gatvė? Sena maldelė  „Nėra pinigų” – niekam neįdomi…“

„Vadaktai – Sidabravas dar baisesnis kelias: duobės gilios, kelias baisus, o prieš lapkričio 1 -ąją tai net negreideriavo, sutvarkė tik tiltą ties Praščiūnais ir vis žada, kad bus išasfaltuotas. Bet tai tik pažadai, daugiau nieko, o vaikus veža į mokyklą tokiais baisiais keliais“.

„Prie padėkų prisideda Vadaktų gyventojai. Nuo Vadaktų iki Sidabravo žvyrkelis, juo važiuojant gali mašinos ratus pamesti.

„Beinorava – Sidabravas irgi galima ratus pamesti, arba Beinorava – Dapšioniai. Radviliškio rajono keliai kai kurie tiesiog tragiški“.

„Vadaktai -Krekenava padėtis taip pat baisi …“

„Tragiška situacija kelyje Sidabravas – Naujamiestis. Nuo Sidabravo iki Birželių tragedija, o kai nuo Birželių prasideda Panevėžio apskrities kelias iki Naujamiesčio, tai žvyrkelis dažnai vos ne kaip asfaltas, nes nuolat prižiūrimas“.

„Atkarpoje imtinai nuo Legečių kaimo iki Pašušvio miestelio visais metų laikais intensyvus transporto judėjimas – tiek lengvųjų automobilių, tiek ūkio transporto. Važiuoklės ir karterių sugadintų dalių galime pateikti. Gyventojų nemažai, eismas intensyvus, kelias- duobė ant duobės. O kai palija… žodžiu. Patys nevažiuotumėte“.
„Toks pat baisumas pasukus nuo pagrindinio kelio Daugėlaičių kaimo  Varnionių kaimo link. Tragedija – duobės jau iki kelių. Niekas netvarko. Dar vietos ūkininkai aplopo ir ačiū tik jiems. Čia, vadinasi, kaip nori, taip pasiek savo namus!“

„Žvyrkelio atkarpa Aušrėnai – Sakteliai – Daukučiai nepravažiuojama! Suprantama, kad gamtinės sąlygos nepalankios, bet kai nėra nuolatinės priežiūros, tai jomis nesidangstykit!“

„Mes 7 kilometrus važiuojame žvyrkeliu duobėtu į Žeimių kaimą Radviliškio rajone. Ratus galima pamesti ir prie to paties – dantis, kelias yra tragedija! Gyventojai rašė raštus, niekas nereaguoja! Galbūt viešumas padės?!“
Tikimės, kad viešumas padės ir seniūnai atsibus iš žiemos miego.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Reikalinga pagalbinė darbininkė

Avatar

Paskelbta

data

Reikalinga pagalbinė darbininkė namo ir aplinkos tvarkymui Radviliškyje (1 kartą per savaitę)  Tel. 8 682 3718

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Radviliškyje sulaikytas vairuotojas, galimai disponavęs narkotinėmis medžiagomis

Avatar

Paskelbta

data

2020-03-20 apie 17:30 val. Radviliškyje Maironio g., policijos pareigūnams sustabdžius ir patikrinus automobilio BMW 530 dokumentus, vairuotojo gim. 1991 m. buvo paprašyta išlipti iš automobilio. Vyras išlipdamas iš automobilio, iš striukės kišenės išmetė permatomą, plastikinį paketėlį su galimai narkotine medžiaga. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019