Jaukus susitikimas bibliotekoje

Liepos 12 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką atvyko Dvasinio konsultavimo specialistas, teologas, kraštietis Ignas Stančikas. Vizito tikslas – pasikalbėti su radviliškiečiais apie harmoningą asmenybę ir žmogiškąją prigimtį.

Jaukiai susėdę prie apvalaus stalo susirinkusieji diskutavo apie žmogų ir kuo jis skiriasi nuo gyvūno. Tądien aptariamos buvo įvairios žmogaus charakterio savybės, nenuspėjamo elgesio apraiškos bei kaip tai sąlygoja mūsų tarpusavio bendravimą, susikalbėjimą ir atvirkščiai. Svečias trumpai užsiminė apie žmogaus dvasines ligas, kuo jos skiriasi nuo fizinių ir kaip tai sąveikauja tarpusavyje. Pasak teologo, neigiamos emocijos ir pyktis kenkia ne tik aplinkiniams, bet ir pačiam žmogui, tada jį apsunkina įvairios ligos, kiti sutrikimai. Labai svarbu kiekvienam pasiekti kūno ir dvasios harmoniją, kuri suteikia lengvumo jausmą.

I. Stančikas, diskutuodamas su bibliotekininkų ir skaitytojų grupele, rėmėsi Biblija, įvairių filosofų mintimis, patirtimi, įsitikinimais. Svečias šiuo metu dirba Klaipėdos miesto nakvynės namuose su rizikos grupės asmenimis, eina socialinio darbuotojo padėjėjo pareigas, todėl radviliškiečiams aiškino, kad aptariamos situacijos – tai jo kasdienio darbo dalis.

 

Viešosios bibliotekos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts