Nukentėjusiai nuo gaisro radviliškiečių šeimai – ,,Radviliškio rajono paramos centro“ pagalba

,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nelieka abejingas nei vienam ištiktam nelaimės, užkluptam gyvenimiškų negandų, tačiau visada didesnį dėmesį ir pirmenybę teikia nukentėjusiems nuo gaisro.

Šį kartą Paramos centras, jo vadovas ir savanoriai neliko abejingi radviliškiečių šeimai, kuri liepsnose neteko viso savo užgyvento turto. Nuspręsta šią šeimą paremti būtiniausia buitine technika ir baldais. Nuo gaisro nukentėjusiems radviliškiečiams ,,Radviliškio rajono paramos centro“ savanoriai tiesiai į kiemą pristatė dujinę viryklę, virtuvines spinteles, net dvi spintas, dvigulę lovą ir televizorių.

Paramos centro direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems Radviliškio krašto žmonėms, kurie aktyviai prisideda prie Paramos centro veiklos rūbais, avalyne, buitine technika, knygomis, baldais ir kitais buities reikmenimis, skirtais sunkiau besiverčiančioms šeimoms. ,,Ačiū, kad neliekate abejingi kito vargui, nelaimei ir skausmui. Tik Jūsų gerumo dėka galime padėti nelaimių ištiktoms šeimoms“,– sakė ,,Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas.

Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto“ informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts