Nors koronavirusas įsimetė į policijos pareigūnų gretas, tačiau gyventojų rimčiai ir viešajai tvarkai saugoti pajėgų užtenka

Nors koronavirusas įsimetė į policijos pareigūnų gretas, tačiau gyventojų rimčiai ir viešajai tvarkai saugoti pajėgų užtenka

Šiaulių apskrities policijoje pirmiesiems „Covid 19“ liga buvo diagnozuota Raseinių rajono policijos komisariato darbuotojams. Kadangi dirbama apskrities principu, tai rajonų pareigūnams tarnybos metu tenka tarpusavyje dažnai kontaktuoti, todėl užkratas netruko atkeliauti ir iki Šiaulių.   Susirgo trys čia dirbantys Lietuvos policijos mokyklos fizinio rengimo, šaudybos ir profesinės taktikos instruktoriai, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai. Daliai pareigūnų teko gyventi ir dirbti saviizoliacijos sąlygomis. Situacija kasdien keitėsi – vieni pasveiko ir grįžo į tarnybą, kiti susirgo.

Šiuo metu „Covid 19“ serga  7 Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai, kurių 6 pareigūnai, 11 Raseinių policijos komisariato darbuotojų (iš jų pareigūnų -10) ir vienas pareigūnas iš Radviliškio rajono policijos komisariato.

  Įvertinus susiklosčiusią situaciją, darbas buvo perorganizuotas. Siekiant mažinti tarpusavio kontaktus, kad iš rikiuotės neiškristų daugiau pareigūnų, visi, kas gali,  išleisti dirbti nuotoliniu būdu, kiti pareigūnai dirba pamainomis. Daugiausia sergančių pareigūnų turinčiai  Raseinių policijai talkina kitų Šiaulių apskrities policijos rajonų komisariatų ekipažai. Pamažu Raseinių pareigūnai sveiksta ir grįžta į tarnybą.  Tad gyventojai   praretėjusių pareigūnų gretų neturėjo pajusti ir  būkštauti, kad  nebebus kam užtikrinti viešosios tvarkos, pagrindo nėra. Situacija kontroliuojama visiškai – į pranešimus apie įvykius bei nusikaltimus reaguojama, eismo saugumas kontroliuojamas.

                      Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts