Socialiniai tinklai

Renginiai

Nepakartojamo koncerto įspūdžiai

Avatar

Paskelbta

data

Skaitytojų įspūdžiaiPraeitą penktadienį vyko Merūno Vitulskio koncertas ir tai buvo nepakartojama. Daugiau kaip pusantros valandos koncertavęs ir bendravęs su publika atlikėjas antra tiek laiko praleido dalindamas autografus, fotografuodamasis. Smagus, charizmatiškas ir labai nuoširdus šis jaunas žmogus mums, provincialams, suteikė nepakartojamų pakylėtos muzikos ir nepaprasto bendravimo minučių. Tas jausmas, kuriuo buvo pasidalinta su mumis, sklido ne tik iš muzikos, bet ir iš nuoširdumo. Nepaprastai žaviuosi šiuo jaunu žmogumi. Jis ne tik talentingas, bet ir giliai suvokiantis gyvenimo prasmę, amžinąsias jo vertybes. Kai po koncerto priėjau jo apkabinti ir asmeniškai padėkoti už suteiktą džiaugsmą sielai, tai pajutau kažką ypatingą, lyg jis būtų nežemiškoji būtybė. Jame dar vis tebeskambėjo dieviškoji muzika, o šalia tebepleveno Mamos dvasia, mylinti, sauganti ir globojanti. Džiaugiuosi, Merūnai, kad dar vis gyvenu tuo pačiu metu kaip ir Tu, džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kaip didžiuojasi Tavo žmona, artimieji ir daug daug lietuvių. Ačiū Tau.

Pagarbiai,Rita Malinauskienė

 

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Renginiai

ŽEMĖS AR MOTERS?

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 26 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre geras emocijas dovanos Nacionalinio Kauno dramos teatro komedija „Žemės ar moters“ pagal Juozą Tumą-Vaižgantą.

Lietuviškos piršlybos – vienas populiariausių ir komiškiausių papročių, vaizduojamų XX a. pradžios lietuvių literatūroje. „Žemės ar moters“ – J.T. Vaižganto papasakotas anekdotas apie tai, kaip užkietėjęs senbernis žmonos ieškojo. Praktiškam ir neryžtingam jaunikiui iškyla nelengvas galvosūkis, ką pasirinkti – žemę ar moterį? Kaimo žmonių kasdienybė, spalvingi charakteriai, tradicinis liaudiškas humoras, primenantis legendinę Keturakio komediją „Amerika pirtyje“ – tiems, kas pavargo nuo postmodernaus kosmopolitizmo ir pasiilgo tautinės dvasios.

Režisierius – Tomas Erbrėderis, dailininkė – Audronė Paškonytė, koncertmeisterė – Jolanta Balnytė.

Vaidina:

Gaidys – Gintautas Bejeris

Petrutė – Aušra Keliuotytė/Martyna Gedvilaitė

Gražys – Tomas Erbrėderis

Gražienė – Daiva Rudokaitė

Karusė – Asta Mačiulytė

Rudys – Saulius Čiučelis

 

Trukmė – 1 val.

Bilietų kaina – 6, 8 Eur

Bilietus platina Radviliškio miesto kultūros centras (Maironio g. 10) ir Tiketa.

Skaityti daugiau

Renginiai

Grupės “Balius” jubiliejinis koncertas

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Skaitomiausi