Negavęs pinigų, plėšikas pasitenkino cigaretėmis, kurių taip ir nespėjo parūkyti

Per  dešimt minučių po pranešimo apie plėšimą Šiaulių apskrities policijos Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė nusikaltimu  įtariamą asmenį ir jį izoliavo nuo visuomenės.

Pranešimo apie ginkluoto ir kaukėto asmens vizitą Radviliškyje esančioje degalinėje policija sulaukė balandžio 3-ąją, prieš pat 5 valandą ryto. Skambino išgąsdinta operatorė, kuri informavo, kad ką tik į degalinę buvo užėjęs juoda kauke veidą prisidengęs vyras ir, grasindamas šaunamuoju ginklu, pareikalavo pinigų. Moteris jam atsakė, kad pinigų neturinti, tada atėjusysis pareikalavo cigarečių.  Pagrobęs 8 pakelius „Camel“,  kaukėtasis pasišalino.

 Radviliškio PK pareigūnai pagal operatorės nurodytus požymius operatyviai pradėjo įtariamojo paiešką: apvažiavo netoliese esančių sodų teritoriją, patikrino garažų masyvą, pasuko link „Bitutės“  sodų bendrijos. Važiuodami V. Landsbergio-Žemkalnio gatve,  jie staiga pamatė iš sodų teritorijos išeinantį vyrą su maišeliu rankoje. Pagal aprangos požymius jis buvo labai panašus į degalinės užpuoliką. Sustabdę vyrą, pareigūnai patikrino jo maišelį, kuriame rado pagrobtąsias cigaretes, o iš striukės kišenės ištraukė juodą kaklaskarę, kuri buvo panaudota kaip kaukė, vykdant nusikaltimą. Iš kur cigaretės – sulaikytasis paaiškinti negalėjo, o šautuvą prisipažino išmetęs  sodų teritorijoje, kur pareigūnai jį ir surado.

 Sulaikytas 20- metis Kelmės rajono gyventojas uždarytas į areštinę. Jam pareikštas įtarimas dėl plėšimo. Baudžiamasis kodeksas už plėšimą, panaudojant šaunamąjį ginklą numato  laisvės atėmimą nuo dvejų iki dešimties metų.

                      Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts