Artėjant teismui valdininkas susirgo

Po keturių mėnesių pertraukos Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmuose spalio 21 d. turėjo būti teisiamas Radviliškio miesto seniūnas Ernestas Mončauskas.
Temidės nemalonę valdininkas užsitraukė dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo savo sporto klube „Rytų Kovotojas“. Deja, į posėdį neatvyko nei jis, nei jo advokatas – bylą nagrinėjanti teisėja Vilma Šiukštienė pagarsino, kad gauta pažyma dėl valdininko nedarbingumo. Tiesa, teismui kilo pagrįstų abejonių dėl ligos, nes ant teismui adresuotos pažymos nebuvo nurodytas konkretus ligos kodas. Kad būtų išvengta piktnaudžiavimo, prokuroras Žydrūnas Kungys pritarė teismo nutarčiai, kad kitą kartą teisiamojo ligos pažymas pasirašytų kelių gydytojų konsiliumas.
Įdomu pastebėti, kad kai seniūno bendrapartiečius su meru Antanu Čepononiu priešakyje teisė, tai konservatoriai likus kelioms dienoms iki posėdžių susirgdavo, o vėliau pagydavo. Pasibaigus kelis metus trukusiam teismų maratonui, nei mero, nei kitų teisiamųjų nebekamuoja ligos. Ar nepasikartos ta pati istorija dar kartą seniūno E.Mončausko byloje, parodys laikas.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts