Nauja bendruomenės vadovė Jonaitiškyje

Išrinkta „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovė Jonaitiškių, Pušiniškių, Dvarninkų, Vališkių kaimų gyventojams – ja tapo Laima Verygienė. Ji yra ir Jonaitiškio gyvenvietės seniūnaitė. Šio skyriaus vadovė perduos šių gyvenviečių gyventojams, „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariams aktualią informaciją apie renginius, keliones, derins labdaros atvežimą.

Pasak naujosios vadovės Laimos Verygienės, ji norinti bendrauti ir padėti savo kaimo žmonėms. Naujoji vadovė ne tik informuos žmones apie bendruomenės veiklą, bet ir organizuos labdaros atvežimą, koordinuos „Radviliškio rajono paramos centro“ veiklą, derins pagalbą nukentėjusiems nuo įvairių nelaimių bei negandų.

„Iki šiol bendruomenės atstovo Jonaitiškių kaime neturėjome, džiaugiuosi, kad prisijungė ir šių kaimų gyventojai, tikiuosi, kad išrinkus naują vadovę Laimą Verygienę, Jonaitiškių, Pušiniškių, Dvarninkų ir Vališkių kaimų gyventojai taps dar aktyvesni ir dar aktyviau dalyvaus „Radviliškio krašto bendruomenės“ veikloje. Kasdien prisijungia vis daugiau aktyvių žmonių, galvojančių ne tik apie save, bet ir norinčių padėti kitiems“,- sakė „Radviliškio krašto bendruomenės“ bei „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius.

 

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts