Naktinis žygis Kudirknaktis 2021

Birželio 11-osios vakarą kudirkiečiai susirinko į didžiausią progimnazijos bendruomenės šventę – garsųjį Kudirknaktį. Šis, jau šeštasis žygis, progimnazijai ypatingas: pagaliau didžioji dalis mokinių pamatė vieni kitų šypsenas, šiltą vasaros vakarą praleido su ilgai gyvai nematytais mokytojais ir draugais iš kitų klasių. Savo jėgas jame išbandė net 500 žygeivių. Pėsčiomis skirtingų ilgių trasas įveikti pasiryžo ne tik mokytojai su šeimomis, mokiniai ir jų tėveliai, bet ir mažieji mokinių broliai ir seserys, seneliai.

Prieš žygį vyko 2021-ųjų metų Vinco Kudirkos vardo premijos laureato  sveikinimo ceremonija. Šiais metais nominuotos trys merginos: 8 a klasės mokinė Melita  Mikalevičiūtė, Nemirseta Volkovaitė iš 8 b klasės ir 8 c klasės mokinė Paulina Aleksiūnaitė. Už išskirtinius pasiekimus 35-oji premija įteikta Nemirsetai Volkovaitei.

Vakaras neapsėjo ir be staigmenų. Mokytojai surengė staigmeną kolegei Aldonai Brasiūnienei. Prieš išlydint ją į užtarnautą poilsį, nuspręsta įteikti legendinei mokytojų dviračio žygio dalyvei naują dviratį, o seną paprašyta padovanoti mokyklai kaip talismaną būsimiems mokyklos žygiams.
Išskirtinio žygio startą šiemet skelbė ne tik padangėje spindintys fejerverkai, bet ir iš aukštai linksminę ir visiems gero kelio linkėję kojūkininkai. Į šventę atvyko Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis. Meras ne tik palinkėjo sėkmės visiems žygeiviams, bet ir pasidžiaugė kudirkiečių gebėjimu vienyti bendruomenę.

Prieš pasiekdami finišą dalyviai tradiciškai suko pailsėti į Antaniškių parką, kuriame  stiprinosi renginio rėmėjų padovanota koše ir arbata, kurią pagamino organizatoriams talkinę mokinių tėveliai.  Visiems, sėkmingai pasirinktas trasas nuėjusiems dalyviams, įteikti sertifikatai su galiūno Žydrūno Savicko parašu.

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos direktorė nuoširdžiai dėkoja IĮ „Fasma“, UAB „Šeduvos šilas“, Loretos Petkevičienės IĮ, VŠĮ „Bruneros“ – žygio rėmėjams, kurių parama ir bendras darbas prisidėjo prie sėkmingo žygio finišo.

V. Kudirkos progimnazijos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts