Socialiniai tinklai

Aktualijos

Nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse ,,Virėjas 2017“ – pirmoji vieta

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 28 dieną Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre vykusiame Nacionaliniame specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių profesinio meistriškumo konkurse ,,Virėjas 2017“ šauniai pasirodė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro būsimosios virėjos.

Konkurse taip pat dalyvavo Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro, Kėdainių profesinio rengimo centro komandos. Komandas sudarė po 4 mokinius. Konkursas  vyko Reabilitacinio profesinio rengimo skyriaus vidiniame kieme. Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras, organizuojantis ir vykdantis konkursą, kiekvieną komandą aprūpino palapinėmis, griliais, anglimi, stalais, suoliukais, vandeniu bei valymo priemonėmis.

Konkurso metu dalyviai atliko dvi praktines užduotis: vištiena su garnyru (gaminama grilyje) ir desertas, gaminamas tik grilyje. Vertinimui buvo pateikta po vieną porciją parodomąją (nedegustuojamą) ir po dvi porcijas degustavimui.

Buvo vertinama: bendras patiekalo vaizdas,  pirmo kąsnio skonis, pagrindinio ingrediento skonis, iškepimo laipsnis, garnyro skonis, bendras patiekalo suderinamumas.

Konkurso dalyvių darbus vertino komisija, sudaryta iš kompetentingas įstaigas ir darbdavius atstovaujančių įmonių atstovų: Barbekiu asociacijos prezidentas  Juozas Kaminskas, asociacijos nariai – Galina Bovševič, Vera Grigoravičienė ir Modestas Kučinskas.

Geriausius rezultatus konkurse parodė ir iškovojo pirmąją vietą Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komanda, kuri apdovanota ir už geriausią vištienos patiekalą. Dalyviams įteikti diplomai, medaliai. Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanomis.

Mokines konkursui ruošė virėjo specialybės profesijos mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė.

Dėkojame virėjo specialybės mokinėms Faustai Zevertaitei, Laurai Burbaitei,  Dianai Jokubaitytei ir Monikai Jovaišaitei, laimėjusioms I-ąją vietą!

 

                                                      Mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Prašome pagalbos identifikuojant šias moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sugadintų parduotuvės prekių. Prašome pagalbos, identifikuojant šių moterų, galinčių turėti tyrimui reikšmingos informacijos, asmenybes.

Asmenis, atpažinusius vaizdo įraše matomas moteris, prašytume paskambinti vyriausiajam tyrėjui Laimonui Petkevičiui telefonu (8 700) 61481 arba parašyti elektroniniu paštu laimonas.petkevicius@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šiaulių pareigūnai demaskavo „greitosios pagalbos“ tašką Kuršėnuose

Avatar

Paskelbta

data

Ankstų spalio 21-osios rytą Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai Kuršėnuose surengė operaciją, kurios metu pričiupo „greitąją pagalbą“ namine degtine drebulio purtomiems klientams   teikiančius „gyduolius“.

Prie Daugėlių gatvėje esančio daugiabučio namo pareigūnai atvyko anksti ir jau septintą valandą užfiksavo  į laiptinę, kurioje, įtariama, buvo  vykdoma nelegali prekyba „naminuke“, traukiantį vyruką. Po kurio laiko išėjusį kuršėniškį tyrėjai sulaikė  ir pas jį rado  0,2 l talpos stiklinį buteliuką su „vaistais“, kurie skleidė specifinį naminės degtinės kvapą. Vyras nurodė,  kur tą skystimėlį nusipirko. Pirkėjas dievagojosi, kad naminės degtinės  reikėjo būtinai, nes jautėsi labai blogai, kadangi vakar gėrė.

„Žinojau, kad nelegalu, pirkau todėl, kad reikėjo atsigauti, nes parduotuvėje be 10 val. nebūčiau gavęs atsigauti, o  krūtinėje – skausmas… – aiškino sulaikytasis.

Vos spėję išsiskirti su šiuo „ligoniu“, pareigūnai pamatė jau kitą, traukiantį į tą pačią laiptinę. Šis buvo sulaikytas, išeinantis pro duris. „Vaistus“ jis buvo suvartojęs vietoje, nes tokia galimybė buvo  sudaryta. Patekę į „greitosios pagalbos“ buto vidų, pareigūnai rado sugraduotas stiklines, į kurias buvo pilamas kliento pageidaujamas kiekis vartoti vietoje.

Kol pareigūnai bute darė kratą,  sutartiniu ženklu į duris pasibeldė dar septyni „ligoniai“. Pareigūnų pasirodymas tarpduryje juos labai nuvildavo. Ir tik tada, kai prie daugiabučio privažiavo policijos automobilis, klientai išsilakstė ir į duris nebesibeldė.

Pareigūnai pas čia gyvenančią 64 metų moterį ir 52 metų jos sugyventinį rado apie 20 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą, bei 33  pakelius cigarečių FEST, nepaženklintų Lietuvos Respublikos banderolėmis.

Dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo  pradėtas ikiteisminis tyrimas, o dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo ir laikymo – administracinė teisena.

Buto šeimininkė dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo jau teista anksčiau.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019