Mokslo ir žinių diena Radviliškio Vaižganto progimnazijoje

Permainingą Rugsėjo 1-osios šventinę dieną Radviliškio Vaižganto progimnazijos aikštė prisipildė žvalaus ir jaunatviško šurmulio.

Sveikinimo žodį nuo pačių  mažiausių iki pačių vyriausių,  progimnazijos bendruomenei, jų tėveliams tarė Nijolė Krušienė, progimnazijos direktorė, Giedrė Krivickienė, direktorės pavaduotoja ugdymui, garbūs svečiai: Violeta Šukaitienė, Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė, ir Kęstutis Dambrauskas, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro neformaliojo ugdymo skyriaus švietimo paslaugų vadybininkas. 

Lietuvos Respublikos vėliavą pakėlė Livija Urnikytė ir Arminas Siudikas. Šventę nuskaidrino ne tik pasirodžiusi saulė, iškilmingi ir malonūs žodžiai, šypsenos ir puiki nuotaika, bet ir ketvirtų klasių šokėjai, vadovė Vida Gilienė, šeštų klasių dainininkės, vadovas Tomas Kanapinskas.

Moksleiviams pirmąją pamoką vedė auklėtojai, palinkėdami kiekvienam drąsiai pradėti naują kelionę po mokslo pasaulį! Esant sudėtingai epidemiologinei situacijai, linkime būti sveikiems, sėkmingiems, laimingiems!

D. Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Total
0
Dalinasi
Related Posts