Moksleivė iš Pociūnėlių – respublikinio rašinio konkurso ,,Ar gera būti lietuviu?“ laureatė

VšĮ Šiaulių universiteto gimnazijos skelbtame respublikinio rašinio konkurse ,,Ar gera būti lietuviu?“ sėkmingai dalyvavo Pociūnėlių pagrindinės mokyklos dešimtokė Loreta Novogrodskytė. B kategorijoje (IX – XII klasės) ji tapo laureate (konkurso A ir B kategorijose iš viso buvo daugiau kaip 200 dalyvių).

Šis konkursas – šeštojo festivalio-konkurso Daina.LT 2018  renginių ciklo dalis, skirta Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui. Konkursu moksleiviai buvo skatinami domėtis tautiškumu, etnokultūra, skatinami suvokti save kaip kalbos ir kultūros paveldėtojus, puoselėtojus ir kūrėjus.

Loreta Novogrodskytė konkursui pristatė rašinį ,,Džiaugiuosi, kad esu lietuvė“. Rašinyje ji atskleidė savo santykį su gimtąja žeme, tėviškės gamta, su lietuvių kalba, savojo krašto žmonėmis, papročiais bei tradicijomis. Mokinę konsultavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Roma Buivydienė.

Dešimtokė Loreta Novogrodskytė apdovanota rašinio konkurso diplomu, patvirtinančiu, jog ji tapo laureate. Diplomą pasirašė Šiaulių universiteto gimnazijos direktorius Juvitas Giniotis, rašinio konkurso komisijos pirmininkė prof. Dr. Džiuljeta Maskuliūnienė, konkurso organizatorė Vida Marcišauskaitė. Mokinei taip pat skirta padėka už dalyvavimą konkurse.

 

Danguolė Kavaliauskienė,
Pociūnėlių pagrindinės mokyklos
pradinių klasių ir dailės mokytoja

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts