Miesto pirtyje griūna sienos, o kaltų nėra

Kai gyventojų džiaugsmui Radviliškio rajono seniūnijose atidarinėjamos pirtys, Radviliškio mieste ji uždaryta. Gruodžio pradžioje, kaip įprastai, pirties mėgėjai ir miesto gyventojai, kurie namuose neturi sąlygų nusiprausti, atėjo į pirtį. Ir labai nustebo ant jos durų pamatę raštelį, kad pirtis nedirba, nes uždaryta remontui.

Pirties uždarymo priežastis – griūvanti siena

Pasipiktinę gyventojai kreipėsi į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją. „Kodėl pirtį prireikė uždaryti žiemą, nejaugi nebuvo galima remonto atlikti vasarą, kai yra sąlygos nusimaudyti lauko prausyklose, tvenkiniuose, ežeruose?“,- klausė radviliškiečiai.
Pasiteiravome UAB „Radviliškio šiluma“ direktoriaus Prano Mickaičio, kodėl šaltuoju metų laiku neveikia miesto pirtis.

„Pirtis uždaryta atsiradus avarinei sienos būsenai. Bus atidaryta baigus remontą. Savivaldybės administracija informuota raštu“,- trumpai atsakė direktorius.

Norėdama gauti išsamesnę informaciją, redakcija kreipėsi į rajono merą Kazimierą Račkauskį. Kaip visada, už merą atsakė jos patarėjas Linas Garbenis, kuris informavo, kad  Radviliškio miesto pirtyje griūva plytelėmis išklijuota siena ir pirtis nebegali dirbti, nes joje nesaugu būti žmonėms. Taip pat jis  informavo, kad  gruodžio 7 dieną joje apsilankė savivaldybės atstovai apžiūrėti griūvančių sienų ir buvo nuspręsta avarinę sieną tvarkyti.

Praustis pasiūlė Nakvynės namuose

Visiems žinoma, kad gruodžio pradžioje prasideda įmonių kalėdiniai vakarėliai ir niekas rimtai nebedirba. Tačiau vėl kyla klausimas, ką daryti socialiai remtiniems žmonėms, kurie gyvena socialiniuose būstuose ir neturi elementarių patogumų, o šventes norisi sutikti švariems.

Savivaldybės vadovai atsakė, kad kol pirtis neveiks, socialiai remtini gyventojai gali nusiprausti Radviliškio pagalbos šeimai centro laikinuosiuose apgyvendinimo namuose, adresu Maironio g. 18A.

Tik gal nei meras, nei jo patarėjas nepagalvojo, kad savo namus dar turintys gyventojai nedrįs eitį į Nakvynės namus bijodami konfliktų su nuolatiniais gyventojais.

Kaip buvo atliktas remontas?

Radviliškio pirtis vasarą būna kiek paremontuojama, pagražinama. Pati savivaldybės administracija paskelbtame straipsnyje pripažįsta, kad remontas pirtyje buvo atlikti nekokybiškai, todėl atšokusios plytelės pakibo ore.

Kyla klausimas, kaip komisija priėmė po statybų pirtį, jei dabar toks brokas išlindo?
Pasiteiravome savivaldybės vadovų, ar bus baudžiami „Radviliškio šilumos“ vadovai ar atsakingi darbuotojai, prastai prižiūrėję pirties remonto darbus. Tačiau į šį klausimą atsakyta nebuvo – juk vienas iš atsakingų darbuotojų – mero pavaduotojas partijos skyriuje Saulius Luščikas.

Paskutiniu metu valdantieji nesusitvarko ir su kitomis problemomis, ne tik pirtyje. Daugelis gyventojų mano, kad  naujiesiems Radviliškio savivaldybės vadovams trūksta kompetencijos, nes pinigų įvairiems darbams savivaldybėje – nors vežimu vežk. 

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts