Mero vestuvės nepraėjo be akibrokšto

Šiauliuose vykusios rajono mero Vytauto Simelio ir jo išrinktosios Danutės Povelauskienės vestuvės neapsiėjo be incidento. Jas sutrikdė vieno žurnalistu prisistatančio radviliškiečio surengtas „šou“ – jis bandė įsibrauti į renginį, o dėl incidento buvo iškviesta policija.

Atitraukė nuo darbo

Radviliškio rajono meras V.Simelis ir jo gyvenimo draugė D. Povelauskienė savo vestuvėms pasirinko balandžio 22-ąją – sovietmečiu šią dieną buvo minimas Rusijos komunistinės revoliucijos vado Vladimiro Iljičiaus Lenino gimtadienis. Apie planuojamas vestuves su gydytoja Danute Povilauskiene V.Simelis viešai kažkodėl niekur neužsiminė – stengėsi tai išlaikyti paslaptyje. O kad ji netaptų viešai aptarinėjama ir narstoma jis pasistengė, kad vestuvių ceremonija vyktų ne Radviliškyje, bet Šiauliuose, Šiaulių rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje.

V.Simelis pasirūpino į savo vestuves sukviesti tik pačius artimiausius žmones. Į šį ratą radvilieškietis greičiausiai nepatenka, kadangi šis netikėtai į rajono vadovo vestuvių ceremoniją atvykęs asmuo nebuvo įleistas stebėti bene intymiausio poros gyvenimo momento – dviejų žmonių priesaikos.

Iškvietė policiją

Žurnalistu prisistatantis radviliškietis greičiausiai labai įširdo, pasijutęs nekviestu svečiu – neilgai trukus į savivaldybės kiemą sugužėjo policininkai. Jų atvykimas nekviestam svečiui, labai tikėtina, reiškė nusivylimą, nei džiugesį, nes jie prisistatė jau po to, kai V.Simelis su savo naująja žmona ir vestuvių svita buvo išvykęs.

Žurnalistu prisistatantis veikėjas savivaldybės kieme marširavo turbūt daugiau kaip valandą. Tiek laiko nuo darbo buvo atitraukti ir kai kurie savivaldybės darbuotojai, likę neįprasto reginio stebėti pro savivaldybės langą. „Gal pagaliau išveš“, – tarpusavyje šmaikštavo valdžios atstovai. Redakcijai nėra žinoma, ar šiuose išsakytuose pašmaikštavimuose turėtas omeny būtent nekviestas svečias.

Neleista fotografuoti

Teisėtvarkos sergėtojai patvirtino sulaukę skundo dėl to, kas penktadienį vyko Šiaulių rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje.

„Buvo gautas pranešimas, kad Šiaulių rajono  santuokų rūmuose įvyko konfliktas tarp  santuokos rūmų vadovės ir žurnalisto, kuris neįleistas į vidų. Atvykus nurodytu adresu, žurnalistas policijos pareigūnams pareiškė, kad jam santuokos rūmų vadovė santuokos rūmuose neleido fotografuoti Šiaulių rajono mero vestuvių“, – paaiškino Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Gailutė Smagriūnienė.

Meras nekalbus

Santuokos rūmų vyriausioji specialistė paaiškino, kad žurnalistas į santuokos rūmus buvo įleistas, tik pastarajam nebuvo leista dalyvauti pačioje vestuvių ceremonijoje, nes be jaunavedžių sutikimo ceremonijoje pašaliniams asmenims dalyvauti draudžiama. Tikėtina, kad vėliau tai išsiaiškino ir pats žurnalistu prisistatantis radviliškietis, nes sugaišinęs pareigūnus vėliau pareiškimo policijai taip ir nesurašė. „Tuo šis incidentas ir baigėsi“, – situaciją reziumavo G.Smagriūnienė.

Pats meras buvo linkęs susilaikyti nuo bet kokių vertinimų apie žurnalisto surengtą akibrokštą. „Negadinkite mano asmeninės šventės su tokiais…………… klausimais“, – nedaugžodžiavo rajono vadovas. Kodėl V.Simeliui reikėjo bėgti į kitą savivaldybę tuoktis ir kodėl neįtiko jo paties vadovaujamos savivaldybės darbuotojai, atsakymas lieka neaiškus.

Jolita Žeknytė

Total
0
Dalinasi
Related Posts