Socialiniai tinklai

Aktualijos

Medikai skambina pavojaus varpais, o rajono vadovai vis posėdžiauja…

Avatar

Paskelbta

data

Žiniasklaidoje pasirodo vis daugiau neraminančių žinių apie žaibiškai plintantį virusą COVID – 19. kovo 25 d. Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų 255, mirusiųjų nuo koronaviruso skaičius – 4.

Priešakinėse pozicijose, kovojant su koronavirusu, yra medikai, kuriems trūksta kaukių, respiratorių ir kitų apsaugos priemonių. Ir Radviliškio ligoninės medikai dėl šių priemonių trūkumo galimai kreipėsi į nevyriausybines organizacijas.

Apsaugos priemonių kiekis tenkina. Ar tikrai?

Pasak Radviliškio ligoninės direktoriaus V. Smalinsko, kol kas Radviliškio ligoninėje nėra  ligonių, sergančių koronavirusu, o turimos apsaugos priemonės medikus tenkina. „Turime visų reikalingų priemonių“,- sakė direktorius.

Beje, šis ligoninės vadovo atsakymas visiškai prieštarauja kitam redakcijos pateiktam klausimui. Paklaustas, ar ligoninės medikai kreipėsi pagalbos į visuomenininkus dėl  trūkstamų apsaugos priemonių, V. Smalinskas atsakė: „Šiuo metu apsaugos priemonių ieškoma visais įmanomais kanalais, tad kreipimasis į nevyriausybininkus yra laiku ir tikslingas. Laukiame visų iniciatyvų, kurios gali padėti“.

Vadinasi, vis dėlto medikams apsaugos priemonių trūksta ir jų pagalbos šauksmas ne iš piršto laužtas.

Radviliškio ligoninės direktorius savaitraščio redakcijai taip ir neatsakė, kiek ir kokių apsaugos priemonių ligoninės medikams trūksta ir kokia pagalba reikalinga.

Situacija rajone tikrai apverktina – savivaldybė giriasi gyvenanti be skolų, biudžete turi kelis milijonus laisvų eurų, tačiau pasirūpinti medikais esant ekstremaliai situacijai galimai nelabai sugeba. Ką gi, esant tokiai ekstremaliai situacijai pasigendama valdančiųjų politikų  dėmesio.

Ir kokia lyderystė gali būti, kai ligoninės direktorius fotografuojasi su knyga ant stalo, kai tuo tarpu medikams galimai trūksta būtiniausių priemonių apsaugoti savo sveikatai ir gyvybei.

Radviliškio rajone su virusu nekovojama

Beje, Radviliškio ligoninėje  virusu COVID – 19 užsikrėtę gyventojai negydomi. Žmonės, pajutę  ligos simptomus, nukreipiami į Respublikinę Šiaulių ligoninę. „Įdomu, kodėl buvo giriamasi, kad  Radviliškio  ligoninėje  paruošta apie 200 lovų virusu užsikrėtusiems žmonėms, jeigu jie rajone negydomi?“ – klausė gyventojai.

Kol kas situacija rajone tokia, kokia yra – virusu užsikrėtusių gyventojų yra 1, karantinuojami 4 gyventojai. Virusas rajone negydomas, apsaugos priemonių medikams trūksta, o rajono vadovai kol kas tik skėsčioja rankomis ir sako: „Situacija stebima, kontroliuojama“. 

P.S. Radviliškio rajono gyventojai šiuo sudėtingu laikotarpiu pasigenda konkrečių mero veiksmų situacijai suvaldyti. „Anksčiau meras  kiekvieną savo žingsnį ar darbą, kurį už jį dažniausiai padarydavo kiti, aprašydavo, o kodėl dabar tyla? Kodėl nesigiria, kaip sekasi pažaboti plintantį virusą?“- sako rajono gyventojai. Beje, gyventojai pasigenda vadovų lyderystės ir kompetencijos  šiuo sudėtingu laikotarpiu.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje Gražinos g. mušėsi neblaivūs sugyventiniai

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 3 d. apie 19:00 val. Radviliškyje, Gražinos g., namuose neblaivus
(1,89 prom.) vyras, gim. 1969 m., sumušė neblaivią (2,04 prom.) sugyventinę, gim. 1977 m. Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Vyras apklaustas, įteiktas šaukimas.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Neblaivus radviliškietis ,,auklėjo” sugyventinę

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 2 d., 08.15 val., Radviliškyje, Širvintų g., namuose, neblaivus (0,47 prom.) vyras, gim. 1980 m., sumušė neblaivią (1,92 prom.) sugyventinę, gim.1990 m. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019