Mažųjų pociūnėliečių šventė ,,Knygelės ieško draugo“

  Pociūnėlių pagrindinės mokyklos ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikučiai bei pirmokai, džiugiai nusiteikę, gegužės 3 d. atskubėjo į Pociūnėlių miestelio biblioteką, kur vyko Mažųjų skaitytojų įrašymo į biblioteką šventė ,,Knygelės ieško draugo”. Šventę surengė bibliotekininkė Elena Jankūnienė.

Vaikams ypač patiko žiūrėti Radviliškio viešosios bibliotekos lėlių teatro ,,Boružėlė”  du spektakliukus – Genutės Lukšaitės miniatiūras ,,Peliukų nuotykiai bibliotekoje” ir ,,Žvėreliai apie skaitymo naudą”.  Miniatiūros mokė, kaip elgtis bibliotekoje, siūlė pagalvoti, ką geriau rinktis – knygelę ar kompiuterį. Puikią šventės atmosferą kūrė nuoširdus lėlių teatro aktorių bendravimas su mažaisiais žiūrovais. O ir bilietai kainavo nedaug – po šypseną!

Bibliotekininkė Elena Jankūnienė pakvietė mažuosius tapti tikrais skaitytojais. Ji perskaitė būsimo skaitytojo pasižadėjimą, kuriam mažieji pritarė. Vaikams buvo įteikti vieningi skaitytojo bilietai bei ,,Knygų šalies” bičiulių pažymėjimai.

Švente liko patenkinti visi: mažiausieji skaitytojai bei jų auklėtojos Aušra Sadzevičienė ir Jūratė Bilevičienė, pirmokai bei jų mokytoja Audronė Macijauskienė.

 

Roma Buivydienė,
Pociūnėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts