Komentaras

Manau, šis Linas Šalna komentaras  labai taiklus ir įžvalgus, todėl dalinuosi plačiau: „Dar nemačiau, o gal net nežinojau, kad demokratinėje šalyje įmanomas ir leistinas, netgi skatintinas, TOKIO masto parlamentinės daugumos Seime juodinimas ir puolimas, kas byloja, kokia klaikia, interesų šutves aptarnaujančia prostitute virtusi mūsų žurnalistika.

Nebalsavau už juos, tačiau įsitraukdamas į didžiulį aršiai rėkiančiųjų valstiečių pusėn būrį, matyt, turėčiau pripažinti, kad praeityje turėjom kažką ženkliai geresnio, tauresnio, tautos labui nuoširdžiai plušusio?
Faktas, kad daugeliui balsavimas už R. Karbauskį buvo desperatyvus žingsnis, tiesiog niekuo daugiau nebetikint ir trokštant permainų. Gal ir ne nuo to galo jie pradėjo savo darbus, akivaizdu, kad daug ko jiems ir nebus leista įvykdyti, vienok, kol kas šitie bent nevagia, turi stuburą, gal net sąžinę ir nėra lengvai paperkami, matyt, todėl ir puolami oponentų, kurių ilgalaikio valdymo pasekmės itin ryškios: rekordinė emigracija, korupcija, šėšėlis, kainos, soc.atskirtis, savižudybės, valstybės skola etc.
Tokioj situacijoj normalioj šalyj žmonės išeina į gatves bei niekšus ir vagis iš šiltų krėslų išmeta į šiukšlyną, pas mus gi – solidarizuojasi su n metų į tautą spjaudžiusiu kriminalu ir uoliai loja ant naujai išrinktųjų.

G.Beržinis

Total
0
Dalinasi
Related Posts