Man-go  kviečia į išskirtinį 25-mečio koncertą Radviliškyje

25-ąjį gimtadienį švenčiančios „Man-go“ koncertų turas per Lietuvą tęsiasi

2024 m. kovo 14-ąją laukia gerbėjų Radviliškyje.
„Kuo Lietuvos miestas – mažesnis, tuo publika – šiltesnė. Tai patikrinta per ketvirtį amžiaus, kol sėkmingai gyvuoja mūsų grupė. Gerbėjai kiekvieną kartą mus sugeba nustebinti savo nuoširdumu, ištikimybe, mintinai išmoktomis dainomis. Mes taip pat visada siekiame palikti neišdildomą įspūdį. Linkime pačių geriausių emocijų!”, – sako „Man-go“ merginos.

Lietuvos popmuzikos grupė „Man-go“ susikūrė 1998 m., Klaipėdoje, pelniusi populiarumą su daina „Pavasariniai žiedai”.

Koncertai, naujų albumų pristatymai: dešimtmetį populiarumas ir sėkmė lydėjo grupę.

2008 m. įvyko perdegimas. Ir tik 2014 m. su naujomis kūrybinėmis jėgomis „Man-go“ grįžo į sceną ir vėl užėmė tvirtas pozicijas lietuviškos muzikos grojaraščiuose.

7000 gerbėjų susirinko 2018-aisiais į Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vykusį jubiliejinį 20-mečio grupės koncertą.

2023 metų vasarą „Man-go“ pradėjo aktyviai ruoštis išskirtiniam 25-mečio koncertų turui.

Per ketvirtį amžiaus grupės pasiekimų istorijoje – įspūdinga diskografija: išleisti albumai ne kartą tapo „platininiais“, lietuviškos muzikos kolekcija pasipildė daugybe hitais tapusių „Man-go“ dainų. Grupė pelnė aibę įvairių muzikinių apdovanojimų.

Nuo 2015 m. „Man-go“ sulaukia milžiniško gerbėjų susidomėjimo internete: vien tik „Youtube“ kanale peržiūrų skaičius siekia daugiau nei 76 milijonus.

„Po didesnės pertraukos keliaujame per savo mylimą šalį, atsiribojusios nuo kasdienių, buitinių rūpesčių. Vidinė branda keičia požiūrį į daugelį dalykų ir skatina vertinti kiekvieną muzikinę akimirką bei susitikimą su gerbėjais“, – pasakoja Rima.

Total
0
Dalinasi
Related Posts