Lietuvos regionų partija rinkosi aptarti rinkimų rezultatus

Balandžio 28 d. Širvintose įvyko 13-asis Lietuvos regionų partijos tarybos susirinkimas.

Pristatęs šalies politines aktualijas, susirinkusius partiečius sveikino Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus.

Jis apibendrino praėjusius savivaldos rinkimus, jų rezultatus, akcentuodamas, kad dar visai jaunai politinei jėgai – Lietuvos regionų partijai – jie buvo sėkmingi, tačiau norint eiti į priekį, būtina partijos veiklą stiprinti dar labiau.

· 1 meras

· 2 vicemerai

· 1 administracijos direktorius

· 1 administracijos direktoriaus pavaduotojas

· 57 Tarybų nariai

Pirmininkas Jonas Pinskus partijos Tarybos nariams pristatė ir pasveikino visus išrinktus tarybų narius, aukščiausias pareigas savivaldoje iškovojusius partijos atstovus, linkėdamas savo darbuose laikytis vertybinės linijos, atstovaujant visiems šalies regionų žmonėms.

Taryboje buvo išsamiai aptarti jau išanalizuoti pasibaigę savivaldos rinkimai. Savo pastebėjimus ir įžvalgas pateikė partijos atsakingasis sekretorius Vytautas Kamblevičius, atstovas šiuose rinkimuose Zenonas Vaigauskas.

Nutarta eilinį ataskaitinį rinkiminį suvažiavimą sušaukti 2023 m. rugsėjo mėnesį.

Jo metu vyks Lietuvos regionų partijos pirmininko rinkimai, ketinama paskelbti kandidatus Lietuvos Respublikos Prezidento, Europos Parlamento rinkimuose.

Radviliškio kraštui atstovavo Lietuvos regionų partijos, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai: skyriaus pirmininkas Gediminas Lipnevičius, Vilma Aleknienė ir Vidmantas Bernotas.

Kviečiame jungtis prie Lietuvos regionų partijos komandos visoje Lietuvoje.

Rašyti būstinės administratorei Marijai: marija.balezina@gmail.com

,,Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts