Liberalusis mokslinių tyrimų centrų likvidavimo vajus

Teisus žymus teisininkas Arvydas Balčius,  kad ši valdžia, kurios dauguma narių tikrai verti baltų bilietukų, sąmoningai valosi kojas į naivią visuomenę. Tartis, diskutuoti, rasti kompromisą tapo nemadinga, betiksle sąvoka, atgyvena.

Lietuva visada garsėjo savo mokslo pasiekimais. Pradedant matematiku Balčyčiu, baigiant filosofu Šliogeriu. Tačiau ar jų palikimas, auka šalies mokslo gerovei yra dar reikalinga? Štai priviso ant tautos sprando tokių pseudoverslininkų kaip Mockus, Dargis, Avulis ir matydami, kad valstybė neturi realios vizijos, koncepcijos sau gražia beprotokoline forma pasiima pastatus, įrengia viešbučius, kavines, manau, viešnamiai irgi yra tik netolimo laiko klausimas.

VGTU mechanikos fakultetas, jo pastatai Basanavičiaus gatvėje, kur pats sostinės centras, kur studijų metais virė gyvenimas, pulsavo mokslinė- tiriamoji veikla, taps privačių butų sektoriumi.

Tai, kad stinga inžinierių, neturime kompetentingų kompiuteristų, civilinės saugos, geodezijos, meteorologijos specialistų – ministrams, premjerei nusispjauti.

Klaipėdos universitetas yra riebus liberalų taikinys.

Ruslanas Baranauskas, mokslo atstovas

Total
8
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts