Legenda apie skaitantį vaiką

Vienas senas išminčius, kuris jau senokai sėdi ant debesies ir stebi mūsų besikeičiantį, iššūkių pilną pasaulį, kažkada pasakojo legendą apie skaitantį vaiką. Pamenu, jis sakė, kad šio mažo vaiko skulptūra ir šiandien kažkur slepiasi miestelio prieigose, kad jis laukia Jūsų prisilietimo ir svajonių. Kas tai per legenda? Gal prisimenate Jūs?

Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka skelbia legendos apie skaitantį vaiką konkursą. Legenda turi būti iki 200 žodžių, o gal ir trumpesnė. Svarbu tikroviška, netikėta, o gal ir paslaptinga legendos interpretacija, vaizdingas tekstas.

Savo darbus siųskite adresu: kvedjola@gmail.com. Informaciją apie konkursą teikia Jolanta Kvedarienė, Radviliškio viešosios bibliotekos kultūros projektų vadovė.

Darbus siųskite iki spalio 15 d. Juos vertins Viešosios bibliotekos direktorės įsakymu paskirta komisija. Geriausiai įvertinti 3 darbai sulauks specialių prizų.

Visi darbai bus publikuojami Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos socialiniame tinkle ir internetinėje svetainėje.

Darbai, neatitinkantys reikalavimų, nebus publikuojami.
Nepamirškite nurodyti vardą, pavardę/pavardes, amžių, klasę ir mokyklą (jei esate mokinys).

Savo jėgas šiame konkurse gali išbandyti visi: nuo 0 iki 99 metų.

Tikimės, kad sulauksime daug įspūdingų darbų ir mums pavyks miesto svečiams ir gyventojams pristatyti dar negirdėtą legendą.

Total
1
Dalinasi
Related Posts