Socialiniai tinklai

Aktualijos

Ligoninėje receptas – skiautelė nuo vaistų dėžutės

Avatar

Paskelbta

data

Į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją ne kartą kreipėsi Radviliškio bei kitų rajonų gyventojai, kurių artimieji slaugomi bei gydomi VšĮ Radviliškio ligoninė Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje, dėl vaistų skyrimo tvarkos.

„Atvykę aplankyti artimojo, gulinčio Radviliškio ligoninės Slaugos skyriuje, buvome šokiruoti – slaugytoja, nuo vaistų dėžutės nuplėšusi lapelį su jų pavadinimu, paliepė tokių pat vaistų nupirkti mūsų ligoniui. Šiame skyriuje kažkokia „Balanos gadynė“ – juk paprastai gydymo įstaigose ligoniams reikalingi vaistai skiriami civilizuotai – jiems yra išrašomi receptai“,- sakė į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją užsukę rajono gyventojai.

Tokia vaistų „skyrimo“ praktika Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje, pasirodo, vis dar klesti, nors visai dar neseniai „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose, susitikime su gyventojais, bendruomenės
pirmininko bei Tarybos nario G. Lipnevičiaus paklaustas, Radviliškio ligoninės direktorius V. Smalinskas „dievagojosi“, kad visi vaistai jau skiriami tvarkingai – jiems išrašomi receptai: „Tokia ydinga praktika Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje jau panaikinta, visiems vaistams išrašomi receptai“. Tačiau realybė kitokia. Redakcija turi ne vieną tokį „vaistų išrašymo“ pavyzdį ligoninės Slaugos skyriuje, jie buvo parodyti ir
direktoriui, tačiau, pasirodo, seniai įsišaknijusios tradicijos taip lengvai nesikeičia…

Dėl vaistų „skyrimo“ ant skiaučių ligoninės direktoriaus atsakymas buvo toks: „Prašome pateikti konkrečius atvejus dėl iškilusių problemų. Slaugomų ligonių artimieji dėl Jūsų minimos problemos turėtų kreiptis į Radviliškio ligoninės administraciją“.

Radviliškio ligoninės vadovai turėtų susirūpinti, kodėl pacientų artimieji dėl iškilusių problemų kreipiasi į Tarybos narį ar savaitraščio redakciją, o ne į juos. Gal dėl to, kad ligoninės administracija yra nusivylę ir nebesitiki iš jos konkrečios pagalbos?

Ligoninės klientai, jei turite nusiskundimų, kreipkitės į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją, o mes tikrai informuosime ligoninės vadovus, Tarybos narius. Juk viešumas ne vienoje keblioje situacijoje yra
padėjęs.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi: ar vadaktiškiai sulauks asfalto?

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio rajono gyventojai nuolat skundžiasi dėl sunkiai pravažiuojamų rajono žvyrkelių. Kad  žvyrkelių būklė rajone ypatingai prasta rodo ir faktas, kad  net meras A. Čepononis paviešino, jog ir jis  pavasarį savo nauju automobiliu ne visais keliais pravažiavo –  prie Beinoravos  teko sukti  savo „arklį“ atgal.

Gyventojai maitinami pažadais

Žmonės dėl  stringančio žvyrkelio per Vadaktus asfaltavimo po daugelio kartų nebesikreipė į rajono merą – turbūt suprato, kad tai būtų beprasmiška. Jie kreipėsi į Tarybos narį Gediminą Lipnevičių prašydami informacijos, kada galėtų tikėtis asfalto.

Kelias bus asfaltuojamas

Tarybos narys G. Lipnevičius dėl gautų gyventojų skundų kreipėsi į Radviliškio rajono savivaldybės Statybos skyriaus vedėją G. Vičą,  konkrečiai klausdamas, kada bus asfaltuojamas žvyrkelis į Vadaktus. Nors šis kelias priklauso Kelių direkcijai, apie jo asfaltavimą  mielai sutiko informuoti Statybos skyriaus vedėjas G. Vičas.

Tarybos nariui atsiųstame rašte Statybos skyriaus vedėjas G. Vičas informavo, kad  kelio ruožo į Vadaktus atkarpa Lietuvos automobilių  kelių direkcijos plane numatyta pradėti tvarkyti 2020 m.

„Ši žinia mane tikrai pradžiugino, nes šio kelio asfaltavimo darbų žmonės laukia jau daugelį metų. Tikiuosi, kad valdininkai tesės savo pažadus ir mes visi artimiausiu metu galėsime vykti į Vadaktus naujai asfaltuotu keliu“,- sakė Radviliškio rajono tarybos narys G. Lipnevičius.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Aktualijos

Muziejų gatvės eksponatą – į aukcioną

Avatar

Paskelbta

data

Visai dar neseniai Tarybos narys G. Lipnevičius pasiūlė išskirtinį projektą  Radviliškio miestui – Muziejų gatvę. Įgyvendinus šį projektą, Laisvės alėjos gatvėje atsirastų net 20 muziejų bei eksponatų. Tokiu būdu į Radviliškio miestą būtų pritrauktas didelis kiekis turistų bei būtų sukurta apie 30 naujų darbo vietų. Šiam Tarybos nario siūlymui pritarė tiek meras A. Čepononis, tiek iš Tarybos narių bei aktyvių visuomenininkų sudaryta  darbo grupė, kuri buvo įkurta tiek dėl Muziejų gatvės, tiek dėl kitos turistinės infrastruktūros rajone strategijos  gerinimo.

Viena kalba, kita daro

Bet kaip Radviliškio rajone jau tapo įprasta, meras viena sako, o kita daro. Spalio 24 d. Tarybos posėdžio metu rajoną valdantys konservatoriai teikė siūlymą Tarybai dėl parduodamo savivaldybei nereikalingo nekilnojamojo turto sąrašą. Į šį sąrašą taip pat įtraukė vieną iš Muziejų gatvės eksponatų – rašytojo Jono Marcinkevičiaus namą, esantį  Laisvės al. 13, kuris yra  unikalus – autentiškas geležinkelininko namas, įtrauktas į kultūros paveldo objektų registrą.  Tarybos posėdžio metu G. Lipnevičius  kreipėsi tiek į merą, tiek į Tarybą ir priminė, kad  šis namas yra vienas iš Muziejų gatvės projekto objektų, su kuriuo visi sutiko ir prieštaraujančių nebuvo. Tarybos narys paprašė kolegų, kad šis unikalus namas būtų išbrauktas iš planuojamo parduoti turto sąrašo. Meras į šį prašymą  neatsižvelgė ir teikė balsavimui.

Už tai, kad šis galimai būsimojo muziejaus eksponatas, kultūros paveldui priklausantis namas  būtų parduotas aukcione, balsavo: konservatoriai: A. Čepononis, S. Dišlė, A. Grabauskas, T. Januševičius, I. Palionienė, J. Kvėglys, S. Nakutis, A. Budrikas, G. Verdingas; „darbiečiai“ J. Baublys, Z. Žvikienė; socialdemokratai E. Ivanauskytė, J. Pravilonis, K. Račkauskis, S. Luščikas; „valstiečiai“ K. Dambrauskas, J. Povilaitis, V. Krikščiūnas.Prieš kultūros paveldo objekto pardavimą aukcione balsavo nepartiniai  V. Aleknienė ir G. Lipnevičius

„Radviliškio kraštas“

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019