Laikraščio ,,Radviliškio kraštas“ leidėjas: ,,Vaiko teisių gynėjų darbas labai svarbus“

Vaiko teisių gynėjų ir žiniasklaidos bendradarbiavimas labai svarbus tiek vaiko teisių gynėjams, tiek žiniasklaidai – visuomenė informuojama apie svarbius darbus, pokyčius, vaiko teises ir pareigas, pagalbą šeimoms.

Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) vyr. specialistės Radviliškio rajone Vaida Rimkūnienė ir Erika Patiejūnienė susitiko su laikraščio ,,Radviliškio kraštas“ leidėju Gediminu Lipnevičium. 

,,Pokalbiai su žiniasklaida labai svarbūs vystant bendradarbiavimą. Žiniasklaida padeda viešinti visuomenei reikalingas žinias, pasikeitimus mūsų darbe ir naujoves, o svarbiausia – pagalbą šeimai. Kiek daug gerų darbų neveikta viešinant svarbią globėjų misiją, laimingų šeimų istorijas“, – sako vyr. specialistė Vaida Rimkūnienė.

VTAS vyr. specialisčių ir laikraščio vadovo susitikimas vyko redakcijoje. ,,Radviliškio krašto“ leidėjas Gediminas Lipnevičius pristatė ne tik laikraščio darbą, bet ir kitas veiklas, kurios vyksta čia pat – didelėje, gražiai ir patogiai įrengtoje salėje. Čia vyksta Radviliškio bendruomenės susitikimai, kurie labai mėgstami visame Radviliškio krašte. VTAS specialistės pakviestos į bendruomenės susirinkimą. Aptarta ir būsima susitikimo tema: ,,Senjorai – šeimos pagalbininkai“.

,,Vaiko teisių gynėjų darbas yra labai svarbus. Visuomenė turi žinoti, kad šie specialistai dirba ne tik su vaikais, bet ir su visa šeima vaiko labui. Taigi, apie vaiko teises ir pareigas reikia kalbėti ne tik su vaikais, jaunimu ar jaunais tėvais. Senjorai yra labai svarbūs vaiko gyvenime, nes jie yra išmintingi seneliai, draugiški kaimynai, geranoriški patarėjai“, – sako ,,Radviliškio krašto“ leidėjas Gediminas Lipnevičius.

Gediminas Lipnevičius sako, kad svarbiausia iš VTAS gauta dovana  – Vaiko konstitucija. Nors jos skirtos penktokams, šeštokams, redaktorius sako, kad  jas turėtų paskaityti visi.  Šias knygutes jis redakcijoje ir bendruomenės susibūrimo vietoje padės matomoje vietoje, kad užėję lankytojai – tiek vyresni, tiek vaikai –  galėtų paskaityti, pasidomėti, o vėliau, gal net bus surengtas pokalbis bendruomenėje, kur bus aptartos vaiko teisės ir pareigos.

Šiuo metu G. Lipnevičius yra vienas pagrindinių ,,Radviliškio krašto bendruomenės“, ,,Radviliškio rajono paramos centro“, ,,Radviliškio verslininkų asociacijos“  įkūrėjas, vadovas ir rėmėjas, savaitraščių  ,,Radviliškio kraštas“ bei ,,Kuršėnų krašto žinios“ leidėjas.

Total
0
Dalinasi
Related Posts