Labdara dalinta Vėriškių gyventojams

Gegužės 3 dieną ,,Radviliškio rajono paramos centro“ savanoriai apsilankė Vėriškiuose. Čia juos pasitiko gausus būrys gyventojų kartu su ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadove Roma Mockiene.

Į organizuotą paramos atvežimą atėję Vėriškių gyventojai skubėjo rinktis sau tinkamų rūbų bei batų, dėkojo Paramos centro savanoriams, atvežantiems į jų gyvenvietę gerų žmonių suaukotų rūbų, ir skubėjo namo, nes pavasaris – pats darbymetis ūkiškai gyvenantiems žmonėms.

„Džiaugiuosi, kad „Radviliškio krašto bendruomenėje“ yra iniciatyvių narių, kurie negaili laiko ir nori padėti vargingiau gyvenantiems savo kraštiečiams, o  „Radviliškio rajono paramos centro“ misija – išgirsti pagalbos prašymą ir į jį atsiliepti. Ačiū visiems, kurie dalijasi nebereikalingais rūbais ir kitais daiktais su sunkiau besiverčiančiomis šeimomis“, – visų tų, kuriems reikalinga parama, vardu dėkoja ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas ir ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius.

Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595.

Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts